Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības telpās – Ziemassvētku mirdzums

Viskrāšņāk izgaismots ir pirmais stāvs, kur atrodas Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs. Foto: Diāna Odumiņa.

Ziemassvētku noskaņu jūt un redz ikviens, kurš šajās dienās ieiet publiski pieejamajās Gulbenes novada pašvaldības administrācijas telpās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viskrāšņāk izgaismots ir pirmais stāvs, kur atrodas Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs un kur visvairāk vēršas apmeklētāji. Tomēr, kā novēroja “Dzirkstele”, krāšņs ir arī otrais stāvs, kur atrodas pašvaldības administrācijas, kā arī pašvaldības citu iestāžu darbinieku kabineti.

“Rotājumus pērkam par pašvaldības budžeta līdzekļiem. Tas ir ārpusē un arī iekštelpā. Apmeklētāji nāk. Tas ir visiem. Nedomāju, ka kas ļoti pārmērīgs vai ļoti ārišķīgs. Man pašam arī patīk, un cilvēki, kas nākuši pie mums, ir izteikuši komplimentus. Skaisti! Protams, par vienu un to pašu finansējumu var atrast labāku vai sliktāku risinājumu. Šeit ainavu arhitektes Laimas Šmites-Ūdres izdoma, kur ko var nopirkt. Kādreiz kāds arī ziedo pašvaldībai, taču lampiņas mums neviens nekur nav ziedojis,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Pašvaldība ir publiskojusi savu darbalaiku, kāds tas būs vēl šā gada pēdējās dienās. Sakarā ar svētku brīvdienām pašvaldībā 23.decembrī noteikts darbalaiks no pulksten 8.00 līdz 14.00. No 24. līdz 26.decembrim būs svētku brīvdienas. 27., 28. un 29.decembrī darbalaiks būs kā parasti, bet 30.decembrī pašvaldības administrācija, iestādes un struktūrvienības strādās no pulksten 8.00 līdz 14.00.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.