Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina piedalīties radošo darbu konkursā „Gulbene 2028, 2128”

Tuvojoties Gulbenes pilsētas dzimšanas dienai, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs rīko radošo darbu konkursu „Gulbene 2028, 2128”, lai apzinātu iedzīvotāju vēlmes, sajūtas un fantāzijas par Gulbenes pilsētas nākotni. Par to informē Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Mākslas un komunikāciju nodaļas vadītāja Iveta Petrovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa darbi veidos virtuālu izstādi par Gulbenes nākotni iedzīvotāju skatījumā un tiks publicēti muzeja mājaslapā “gulbenesmuzejs.lv”.

“Radošo darbu konkursā var piedalīties ikviens iedzīvotājs, kas vēlas piedāvāt savu redzējumu par pilsētu tuvā un tālā nākotnē: 2028. un 2128.gadā. Katram konkursa dalībniekam ir jāiesniedz divi darbi A3 izmērā, veidoti jebkurā tehnikā, bet galvenais noteikums, ka viens darbs veltīts tēmai “Gulbene 2028”, otrs – “Gulbene 2128”,” saka I.Petrovska.

Darbi jānogādā Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā (Pils ielā 3) līdz 25.februārim (ieskaitot), norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, kontakttālruni un darbu aprakstus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja darbus nav iespējams nogādāt līdz muzejam, var atsūtīt ieskenētus darbus (300 dpi) vai darbu fotogrāfijas (maks. 1920×1080, 2,1 Mpx) uz e-pastu “muzejs@gulbene.lv”, saglabājot darbu oriģinālus līdz 4.martam.

Konkursa laureātus noteiks žūrija, izvērtējot darbu radošo ideju, atbilstību konkursa tēmai, kompozīciju un kvalitāti. Labāko darbu autori saņems veicināšanas balvas.

Konkursa laureātu apziņošana un virtuālās izstādes sagatavošana notiks no 28. februāra līdz 4. martam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.