Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes Tautas teātris skatītājiem Gulbenē dāvā izrādi Līgosvētku noskaņā (labots)

Mēģinājums omulīgā noskaņā. 14.jūnija vakarā “Dzirkstele” kļuva lieciniece Gulbenes Tautas teātra jauniestudējuma “Pilsētnieki” mēģinājumam pilsētas kultūras centra pagalmā. Bija labi laika apstākļi un visiem lielisks noskaņojums. Foto: Diāna Odumiņa.

Līgosvētku noskaņā Gulbenes Tautas teātris pašmāju skatītājiem dāvā pirmizrādi, kura notiks 21.jūnijā Gulbīšu parkā pulksten 19.00. Ieeja visiem – brīva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiks rādīts Baibas Jukņēvičas lugas “Pilsētnieki” iestudējums. Amatierteātra dalībniece Inga Anča “Dzirkstelei” stāsta, ka pie iestudējuma režisore Inteta Krastiņa ar kolektīvu ir strādājusi kopš pavasara. “Gribētos uzdāvināt skatītājiem jauku, gaisīgu noskaņu, atslodzi no ikdienas problēmām,” saka I.Anča.

Izrādē atainotas mūsdienas un tas, kā pilsētnieki pārceļas uz dzīvi laukos. Sākumā pierast pie jaunajiem apstākļiem viņiem šķiet savādi un reizēm pat šokējoši, bet beigās pilsētnieki iemīl laukus, jo tā ir mentāla atgriešanās pie savām saknēm. “Es pati izrādē esmu lauciniece. Kaimiņiene pilsētniekiem, kuri pārcēlušies uz dzīvi laukos,” saka I.Anča.

Interesanti, ka vienā no lomām šajā iestudējumā būs iejutusies arī pati režisore I.Krastiņa. Pārējos tēlus atveidos Ģirts Jogurs, Klaids Sevostjanovs, Viola Garā, Līga Seņkāne, Evita Zālīte, Jeļena Vasiļjeva, Ruta Pliķēna, Loreta Kalniņa, Lana Cinglere, Indulis Briedītis, Aigars Magone.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.