Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (29. jūlijs – 4. augusts)

Auns ◆ Lielāki tēriņi ikdienišķām vajadzībām. Nesen izveidojušās attiecības atvērs acis uz rakstura iezīmēm, kuras ir galvenais klupšanas akmens. Esi atvērts jaunām darījumu attiecībām!
Vērsis ◆ Jauns statuss profesionālajā darbībā mudinās sasniegt vēl augstākas virsotnes. Jāpievērš uzmanība tēriņiem izklaides un kultūras pasākumiem. Ne viss, ko tu vēlies, tev ir vajadzīgs!
Dvīņi ◆ Jaunas zināšanas pavērs labas perspektīvas profesionālajā darbībā nākotnē. Diezgan daudz materiālo līdzekļu tiks ieguldīts savas garīgās izaugsmes veicināšanā.
Vēzis ◆ Tiks ieviestas pārmaiņas ikdienā. Katra nianse ir ceļš uz panākumiem nākotnē. Lielāku finansiālo apjomu dos daudzpusīgie talanti un prasmes. Mīlestība ir brīnums, kas jāsaudzē!
Lauva ◆ Veiksmīga sadarbība profesionālajā darbībā. Pieaugs darba apjoms. Pietaupi resursus kādam nozīmīgam pasākumam! Papildu nauda par hobija intergrēšanu profesionālajā darbībā.
Jaunava ◆ Pareizi ieguldot līdzekļus, ātri atgūsi tos atpakaļ ar uzviju. Jauna iepazīšanās var pārtapt skaistās romantiskās attiecībās. Klausot prātam, tiks pieņemts vispareizākais lēmums.
Svari ◆ Veiksmīgs laika posms radošajā jomā strādājošajiem. Būs jāsaskaras ar konkurentiem. Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ! Piedzīvotās sajūtas mudinās mainīt ikdienu partnerattiecībās.
Skorpions ◆ Vairāk laika tiks veltīts ģimenes biznesam. Lielāki tēriņi saistīti ar atpūtas braucienu. Ietaupi tur, kur var ietaupīt, taču nežēlo resursus uz lietām, kur nav jāžēlo. Skopais maksā divreiz!
Strēlnieks ◆ Veiksmīgi būs projekti, kas saistīti ar iepirkumiem un pārdošanu. Tiks apsvērta doma par papildu izglītību ārvalstīs. Izvairies no spontāniem pirkumiem apģērbu veikalā!
Mežāzis ◆ Apzinoties savu vērtību profesionālajā darbībā, gūsi panākumus. Papildu sadarbības iespējas. Diezgan apjomīgi tēriņi saistīti ar gaidāmo pasākumu. Ļaujies materiāliem ieguldījumiem!
Ūdensvīrs ◆ Lielākas pelņas iespējas savā uzņēmējdarbībā. Atrisināsi samilzušās neskaidrības partnerattiecībās. Došanās uz saviesīgiem pasākumiem attiecībām piešķirs jaunu dzirksti.
Zivis ◆ Tiks saņemts sadarbības piedāvājums. Mīļuma izpausmes romantiskajās attiecībās būs vērtīgāka balva par iepriekš pārdzīvoto. Atceries, ka pēc skumjām vienmēr nāk prieks!
– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.