Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskopi (5. – 11. augusts)

Auns ◆ Jaunie darba pienākumi nāks par labu tavai izaugsmei. Labas peļņas iespējas ir jāmāk saskatīt. Ņem vērā to, ka tu vari sasniegt maksimālu efektu arī ar tiem resursiem, kas tev jau ir!
Vērsis ◆ Profesionālajā jomā nāksies izvērtēt prioritātes un pievērst uzmanību darbu secībai. Veiksmīgs laiks privātajā biznesā. Papildu nauda no radošās darbības.
Dvīņi ◆ Papildu tēriņi saistīti ar kādu no ģimenes locekļiem. Sarežģījušās attiecības ar līdzcilvēkiem liks saprast elementāras lietas. Romantiskajā plānā jātiek galā ar senākiem aizvainojumiem.
Vēzis ◆ Darbošanās komandā būs veiksmīga, ja ņemsi vērā, ka tajā spēks tik liels, cik stiprs ir komandas vājākais posms. Veiksmīgi būs pirkumi, saistīti ar izklaidi un atpūtu ārzemēs.
Lauva ◆ Veicot ikdienas pienākumus, jāpasaudzē enerģijas resursi, lai ar jaunu sparu ķertos klāt lielākam projektam. Papildinot garderobi ar jauniem aksesuāriem, tiks manāmi patērēts naudas maciņa saturs.
Jaunava ◆ Tiks izvērtēts sadarbības piedāvājums ar ārzemēm. Nevilcinies lēmuma pieņemšanā, jo vari palaist garām izdevīgu iespēju! Tiks pieņemts nozīmīgs lēmums par turpmāko virzību esošajās attiecībās.
Svari ◆ Darbi nāks klāt tik intensīvi, ka atpūtai būs maz laika. Kāda cilvēka rekomendācijas attiecībā uz tavu meistarību manāmi uzlabos finansiālo situāciju. Veiksmīga būs auto vai sadzīves tehnikas iegāde.
Skorpions ◆ Veiksme profesionālajā darbībā būs atkarīga no tā, ar ko sadarbosies. Veiksmīgs ieguldījums ceļojumā, atpūtā kopā ar tuvākajiem. Labu var panākt tikai ar labu un mīlestība rodas mīlot!
Strēlnieks ◆ Darba būs vairāk nekā parasti. Darba dalīšana būs labākais risinājums. Veiksmīgs ieguldījums īpašumā, kas būs kā atpūtas ligzdiņa nākotnē. Savstarpējā cieņa ir pamats attiecībās!
Mežāzis ◆ Radošuma izpausmes augstu novērtēs darba devējs. Papildu nauda no jauna projekta. Saviesīgi pasākumi izgaismos patiesās vērtības sasvstarpējās attiecībās. Brīvajiem – jaunas iepazīšanās!
Ūdensvīrs ◆ Pilnā sparā ritēs sagatavošanās darbi jaunajam darba cēlienam. Nebīsties no papildu pienākumiem, jo tie visi tev ir pa spēkam! Nav vēlams ieguldīt finanses biznesos, kas sola ātru un vieglu peļņu.
Zivis ◆ Jaunas sadarbības iespējas būs vērtīgs ieguvums nākotnē. Liec lietā savus talantus, zināšanas un prasmes! Skaista iepazīšanās kāda pasākuma laikā var pārtapt romantiskās attiecībās.

– Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.