Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS (16.-22.jūnijs)

AUNS ◆ Izdevīgas sadarbības piedāvājums diezgan aizraujošā projektā. Rūpīgāk izvērtē prioritātes! Attiecībās, katram savas individuālās situācijas šķetinot, varat palaist garām kādu abiem nozīmīgu notikumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Rūpīgāk plānojot savu laiku, pasargāsi sevi no nervu spriedzes. Piedāvājums par papildu peļņas iespējām. Nešaubies ne mirkli, jo tiksi galā ar veicamo uzdevumu! Jāizvairās no neplānotu lietu iegādes.

DVĪŅI ◆ Izaicinājumu laiks tiem, kuri aktīvi darbojas savā uzņēmējdarbībā. Panākumi būs atkarīgi tikai no paša entuziasma un izvēles. Atsauksmes par tavu darbu būs noteicošais rādītājs par saņemto atalgojumu.

VĒZIS ◆ Zīmīgs pavērsies profesionālajā jomā ļaus gūt panākumus. Apzinoties savu vietu, statusu un pozīciju, tiksi pamanīts. Izvairies no nesaskaņām ar kolēģiem! Padomā, kur tērē savu laiku!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Plāni par kādu radošu projektu tiks realizēti vislabākajā veidā. Nāksies paļauties uz savām prasmēm un zināšanām. Nebūs viegli sastrādāties ar citiem līdzīgas profesijas veicējiem.

JAUNAVA ◆ Entuziasma piepildīts, darbosies savā sapņu profesijā. Pārsteidzošā veidā tiks atrisināta kāda situācija, kas iepriekš likās neiespējami. Prieku radīs saņemtā atzinība un labie vārdi no klientiem.

SVARI ◆ Labu peļņu nesoša būs uzsāktā sadarbība ar ārvalstīm. Lielāka nauda var tikt tērēta sadzīves iekārtām. Pilnveidot dzīves telpas būs šīs nedēļas prioritāte. Neskopojies attiecībā uz sevi!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Mainot ierasto darba vidi, var nākties paraudzīties tālāk un plašāk. Neizslēdz iespēju pastrādāt arī ārzemēs. Uzsākt jaunas studijas būs ļoti vērtīgi pasperts solis tavā nākotnes profesijā.

STRĒLNIEKS ◆ Korekcijas darbavietā nāks par labu izaugsmei profesionālajā jomā. Grūtības un pārbaudījumi būs vērtīga pieredze ceļā uz panākumiem. Tiks atrisināta sarežģītā situācija. Atļaujies palutināt sevi ar jauniem pirkumiem!

MEŽĀZIS ◆ Daudz spēka būs jāvelta tiešajiem pienākumiem un darbiem, kas vēl nav pabeigti. Labā slava ļaus iemantot plašāku klientu loku. Esi pateicīgs par to, ko esi jau sasniedzis! Peļņa nāks arī par papildu darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Ļaujies vēl nezināmiem izaicinājumiem profesionālajā darbībā! Kas neriskē, tas nevinnē! Izmanto iespējas doties pieredzes apmaiņas braucienā uz ārvalstīm! Veiksies darījumos ar pārbaudītiem partneriem.

ZIVIS ◆ Būsi atvērts jaunai sadarbībai, kas nākotnē būs nozīmīgs profesijas atzars. Būsi patīkami novērtēts. Priecēs saņemtais atalgojums. Attiecību drāmas līkloči risināsies gluži kā meksikāņu seriāls.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.