Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS 2024.gadam

2024.gads pēc ķīniešu horoskopa ir Zaļā Koka Pūķa gads. Foto: Pārsla Konrāde.

Auns (21.MARTS – 20.APRĪLIS)

Ļoti labs gads, lai vairotu savu peļņu un atļautos iegādāties kaut ko sen kārotu. Naudas tam pietiks! Lai būtu vēl veiksmīgāks savā profesionālajā darbībā, nāksies apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Arī sadarbība ar ārvalstu partneriem šogad būs izdevusies kā vēl nekad. Romantiskajā plānā tiks izdarīta nopietna izvēle par turpmāko gaitu savstarpējās attiecībās. Pavasarī sajūtu vēji ieskandinās dziļi sirdī snaudošo romantiku. Iemīlēties vēlreiz un vēl spēcīgāk savā esošajā partnerī arī ir iespējams!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vērsis (21.APRĪLIS – 20.MAIJS)

Šis gads atnesīs lielāku pārliecību pašam par sevi un ticību tam, ka viss, kas notiek ar tevi, ir uz labu. Jaunas idejas būs saistītas ar savu uzņēmējdarbību. Palaižot vaļā visu veco un to, kas nenes peļņu, būsi ieguvējs. Finansiāla veiksme būs individuālajā sektorā strādājošajiem. Attiecībās ar optimismu raudzīsies nākotnē. Kāds būsi pats, tādu partneri arī piesaistīsi. Var izveidoties attiecības tiem, kuri ir to meklējumos. Esošās attiecības pāries nopietnākā līmenī. Brīnumi notiks!

Dvīņi (21.MAIJS – 21.JŪNIJS)

Pārbaudījumi būs profesionālajā jomā. Nāksies izdarīt nopietnu izvēli par to, kā turpmāk būt. Drosmīgie, kuri sekos savam aicinājumam, uzticēsies savām prasmēm, pavērs plašumā jaunu atzaru, kas būs gan kā darbs, gan arī kā hobijs, ar ko varēs labi nopelnīt. Attiecībās pilnīgi noteikti mainīsies vērtību sistēma par to, cik esi gatavs otram dot un cik saņem pretī. Prāts pieķersies pie domas par to, vai abpusējas mijiedarbības rezultātā enerģijas ir līdzsvarā. Prāts šogad valdīs pār jūtām.

Vēzis (22.JŪNIJS – 22.JŪLIJS)

Būs jāsakārto jautājumi un iepriekš radušās situācijas saistībā ar izglītību. Kādam jāpieliek punkts, kādam pienākuma pēc jāuzsāk un jāpaveic tas, ko jau sen vajadzēja izdarīt. Romantiskajās attiecībās tiks atšķetināts kāds dvēselisks samezglojums, kas saistās ar pagātnē piedzīvoto. Būsi brīvs no pagātnes sloga, kas atspoguļojās romantiskajā plānā. Ļaujies mīlestībai un sāc dot otram to, kā visvairāk pašam pietrūkst!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauva (23.JŪLIJS – 22.AUGUSTS)

Labs gads, lai paaugstinātu savas profesionalitātes līmeni. Tiks dota iespēja sakārtot finansiālos jautājumus un atbrīvoties no parādu jūga, ja tas ir aktuāli. Vairāk enerģijas tiks veltīts ģimenes veidošanai. Tie, kuri ir ceļā uz ģimenes māju, roku rokā, plecu pie pleca kopā ar mīļoto cilvēku sasniegs savu mērķi. Laimes pieskārieni caurvīs tavas sajūtas. Brīvajiem ir jāvelta laiks sev un karjerai.

Jaunava (23.AUGUSTS – 22.SEPTEMBRIS)

Taps skaidrs, pa kādu ceļu doties, jaunas zināšanas meklējot. Veiksies mācībās tiem, kuriem ir jāpaveic kāds nozīmīgs darbs diploma ieguvē. Ceļotājiem veiksme stāvēs līdzās un sniegs iespējas aizceļot uz savu sapņu zemi. Mīlestība šogad būs darbības vārds. Vērosi to, ko un cik daudz otrs paveic tavā labā. Darbi vai tieši otrādi – nedarbi būs noteicošais rādītājs ceļā uz abu nākotni. Ļauj otram pacensties un izpausties darbībās!

Svari (23.SEPTEMBRIS – 23.OKTOBRIS)

Darbs šogad būs tā joma, kur nāksies visvairāk piepūlēties. Kādam nāksies likt sēklas projektā, kas augļus sniegs nedaudz vēlāk. Laika un naudas investīcijas nākotnē labi atmaksāsies, tāpēc sev to nežēlo nemaz. Tiks atgūta nauda. Attiecībās stabili turēsies pie savām vērtībām. Saglabājot un saudzējot to, kas tev ir svarīgs, spēsi pacelt attiecības citā enerģētiskā līmenī. Izvairies no provokatīviem izaicinājumiem, kas var kaitēt tavai savienībai!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skorpions (24.OKTOBRIS – 22.NOVEMBRIS)

Aktuāls būs dzīvesvietas jautājums. Kāds to mainīs, cits tā pamatīgi pilnveidos un labiekārtos esošo. Tiks risinātas situācijas, kas saistītas ar bērniem. Kāds tos tikai plānos, citam jauni pienākumi un atbildība nāks klāt. Romantiskajā plānā tiks pieņemts nozīmīgs lēmums par to, kurā pusē būt. Kaislības virmos gan sirdī, gan prātā. Ilgākā savienībā esošajiem būs vērīgāk jāieklausās partnera vēlmēs. Nepalaid garām to, kas šķiet it kā mazsvarīgs sīkums!

Strēlnieks (23.NOVEMBRIS – 21.DECEMBRIS)

Veiksme iemājos profesionālajā darbībā. Brīnišķīgs laiks, lai paplašinātu savu uzņēmējdarbību un izvērstu pat līdz citām valstīm. Ģimene un mājas darbi šogad prasīs vairāk laika un uzmanības. Būsi kā starp diviem vienlīdz svarīgiem dzirnakmeņiem – karjeru un mājām. Savukārt attiecībās būs vēlme pēc piedzīvojumiem un asākām izjūtām, kas mudinās abus doties kādā tālākā ceļojumā.

Kopā būšanas laiks jūs savienos vēl ciešāk. Brīvajiem ir jābauda laiks kopā ar sevi, pilnveidojoties intelektuāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mežāzis (22.DECEMBRIS – 20.JANVĀRIS)

Radošas aktivitātes, koncerti un pasākumi, kā arī bērni sagādās daudz prieka. Pievērsīsies jaunam hobijam. Karjerā viss ritēs savu gaitu, viegli un bez lieliem šķēršļiem sasniegsi to, kas ir iecerēts. Mīlestību sastaps tie, pie kuriem tā jau ir ceļā. Veiksme šogad uzsmaidīs visiem vientuļniekiem. Tiks izveidotas partnerattiecības arī tiem, kuri jau pāris gadus ir bijuši romantisko attiecību meklējumos. Kādu laiku kopā dzīvojošie šogad var gredzenus mīt.

Ūdensvīrs (21.JANVĀRIS – 19.FEBRUĀRIS)

Karjerā nāksies pierādīt savas prasmes. Sava mājokļa labiekārtošana sniegs daudz sīku, bet nozīmīgu laimes mirkļu. Ģimeni izveidos tie, kuriem tās vēl nav. Tiem, kuriem ir, tā šogad būs nedaudz plašāka. Partnerattiecībās svarīgs kļūs statusa jautājums tiem, kuri ir jau nedaudz ieilgušā attiecību fāzē. Laiks ieviest skaidrību tajā, kas tad patiesībā viens otram esat. Tas šogad tiks atrisināts tā, ka abas puses būs vienādas ieguvējas.

Zivis (20.FEBRUĀRIS – 20.MARTS)

Nozīmīgi un ļoti labi pavērsieni ir gaidāmi profesionālajā jomā. Būs jāsaņemas, jāparāda savs raksturs un stingra nostāja attiecībā uz kādu situāciju, kas saistīta ar karjeru. Finansiāla augšupeja būs tad, ja aktīvāk pielietosi savas zināšanas un komunikācijas prasmes. Mīlestība apbalvos tos, kuri ir ilgi un pacietīgi gaidījuši savu dvēseles radinieku, savu mīļo cilvēku, savu ceļabiedru. Ar sirsnīgu pateicību ir jānovērtē tas, kas caur eņģeļu vēstījumiem un zīmēm ir parādījies tavā ceļā.

— Astroloģe Inita Dilāne

Astroloģe Inita Dilāne. Foto: no privātā arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

  1. Nakotnes horoskopu var sastadit tikai dievs..mes nezinam kas ar mums var notikt pec minutes dienas menesiem kur nu vel gada..varam minet izdomat izklaidet meklet sakritibas ar zvaigznu izvietojumiem .planetu stavokliem..velti..naakotne nezinama nak…un tas ir labi..taa zinama tikai dievam..ja savu likteni mes katrs zinatu.. un gaiditu kaut ko hepatikamu vai sausmigu.tad dadzi sajuktu praataa to gaidot…tapec labak to nezinat…vien palauties tikai uz dievu..un lugt tam.lai sis gads butu l katram mums laimigs.

  2. Ja mani zemgalieti kadreiz cels aizvestu uz gulbeni..es noteikti gribetu apciemot tikai vienu cilveku…ko uzskatu par garigo lideri. Un savu skolotaju..macitaju ilgvaru matisu..apmeklet vina dievkalpojumu…un gut speku no vina dieviskas apgarotibas.un dveseles skaidribas.
    Parunaties personigi par man interesejosiem jautajumiem kas saistas ar cilveka un dieva attiecibam…un ta ietekmi uz cilveka likteni…ari par zvaigznem..vai vins tam tic.interesanti.

  3. Gan astrologi, gan kristiesu macitaji ir liekezi. Latvijas teritorija javalda paganu dieviem.

  4. Skolniecin….tici vien saviem paganu dieviem un dzivo laimigs..un nenoniecini citas religijas…katrs cilveks pats izvelas kam ticet kam nee.tadas ir vina tiesibas.un tu tur neko hevaru padarit..pasaulee ir daudz religjas..un man nav pretenziju. Pret tam.

  5. Ar labu nakti skolniecin..mums nav vairs par ko ne diskutet ne strideties..pamekkle kadu pagaani un atrodi kopigu valodu..es apciemosu cilveku ar kuru man bus kopiga valoda..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.