Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (27.oktobris-2.novembris)

AUNS ◆ Panākumi profesionālajā darbībā būs atkarīgi no darījumu partneriem. Palielināsies arī sacensību spars attiecībā uz konkurentiem. Ienākumi no iepriekš veiktiem ieguldījumiem būs jūtami diezgan ātrā laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Darba braucieni sniegs iespēju izveidot darījumu kontaktus. Peļņas apjoms atkarīgs no darba kvalitātes un attieksmes pret veicamajiem pienākumiem. Jāizvairās no lielākiem tēriņiem pasākumiem!

DVĪŅI ◆ Profesionālajā jomā daudz sarunu raisīsies par tavu reputāciju un profesionalitāti. Būsi drosmīgs un, iespējams, mainīsi to, kas vairs nesniedz prieku. Lielāku ienākumu apjoms saistībā ar kādu no hobijiem.

VĒZIS ◆ Pozitīvs skatījums uz pārmaiņām mudinās veikt darba pienākumus citādāk. Tiks aktualizēts jautājums par darba dokumentiem. Attiecībās dažādā izpratne par materiālajām vērtībām var radīt nesaskaņas par dažu lietu iegādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Veiksmīgs materiālais ieguldījums profesionalitātes pilnveidē. Atrisināsies finansiāli jautājumi, kas radīja nemieru. Attiecībās izvairies no spraigām diskusijām par kādu nesen notikušu, bet joprojām aktuālu notikumu!

JAUNAVA ◆ Ilgstošas sadarbības rezultātā var tikt piedāvāta iespēja pakāpties augstāk meistarībā. Ieteicams neļauties spontāniem tēriņiem! Saudzē resursus! Papildu ienākumi būs saņemtais labums pateicības veidā.

SVARI ◆ Būs vēlēšanās paraudzīties labākā virzienā. Nogaidi, jo drīz tev būs labs piedāvājums, ko vēlams rūpīgi izvērtēt! Sadzīves iekārtu iegāde liks iztērēt vairāk. Neuzķeries uz atlaižu piedāvājumiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Jaunās darba attiecības prasīs daudz resursu, zināšanu un uzmanības. Saviesīgi pasākumi radīs lielus tēriņus. Būsi pārsteigts par kāda pakalpojuma sadārdzinājumu. Jubilāriem vajag ļaut sevi palutināt!

STRĒLNIEKS ◆ Veiksmīgi tiksi galā ar samilzušo pienākumu apjomu. Savukārt atvaļinājumā var ļauties piedzīvojumiem, ceļojumiem un izzinošiem pasākumiem. Esi uzmanīgs attiecībā uz piedāvājumiem investēt!

MEŽĀZIS ◆ Pārsteidzošs sadarbības piedāvājums ļaus pierādīt savu meistarību. Pārliecība par sevi radīs arī lielāku peļņu. Labi atalgotas prasmes ļaus materializēt kādu no sapņiem. Nav vēlams ieguldīt naudu transportlīdzeklī!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Piedāvājums no senāka sadarbības partnera motivēs pievērsties jaunam atzaram uzņēmējdarbībā. Īstais laiks visu parādīt plašākam klientu lokam. Tavas zināšanas būs tavs vērtīgākais trumpis.

ZIVIS ◆ Intuīcija pasargās no drāmām attiecībās ar kolēģiem. Kāds radošs projekts sniegs iespējas gūt panākumus nākotnē. Tavs talants būs peļņas avots. Nebaidies tērēt skaistām, tev nepieciešamām lietām un procedūrām!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.