Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS: 28.aprīlis – 4.maijs

AUNS ◆ Daudz ļoti darbietilpīgu pienākumu. Pacietība un izturība būs ļoti noderīga, lai paveiktu plānoto iecerētajā laikā. Spontāni tēriņi var manāmi patukšot naudas maku. Esi saprātīgs savās izvēlēs!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Atbrīvosies no saistībām, kas rada spēku izsīkumu. Dzims jaunas biznesa idejas. Vilinoši piedāvājumi par finansiālo resursu ieguldīšanu nebūs tā vērti. Papildu tēriņi saistībā ar transportu.

DVĪŅI ◆ Ieklausies kāda tev nozīmīga cilvēka padomos! Paturi ciešā noslēpumā savus turpmākos plānus! Attiecībās stabilitāte būs galvenā attiecību pamatvērtība. Ļaujies pavasara burvībai!

VĒZIS ◆ Apzināsies sevi kā sava aroda meistaru vēl vairāk. Uzdrošinies kāpt aizvien augstāk pa karjeras kāpnēm! Diezgan lielas summas tiks ieguldītas kosmētiskās procedūrās un pašsajūtas uzlabošanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Atzinība par paveikto, īpaši tiem, kuri darbojas izklaides industrijā. Jāizvairās no lielākiem ieguldījumiem mājokļa pilnveidē un nekustamā īpašuma iegādē. Peļņu palielināsi, izrādot iniciatīvu!

JAUNAVA ◆ Brauciens uz ārzemēm saistībā ar profesionālo darbību nākotnē nesīs vērā ņemamus augļus. Nesavtīga dalīšanās pieredzē ar citiem radīs ļoti labu augšupeju biznesā. Tiks saņemtas papildu peļņas iespējas.

SVARI ◆ Veicamo darbu apjoms manāmi pieaugs, bet, rūpīgi plānojot savu ikdienu, tiksi ar to galā. Slinkošanai laika nebūs. Attiecībās nekreņķējies, ka nesaņemsi to, ko gaidi! Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Tavu ideju prezentēšana tiks novērtēta. Jaunas iepazīšanās pavērs vēl nebijušas iespējas profesionālajā darbībā. Ienākumi no sadarbības ar ārvalstu darījumu partneriem būs pārsteidzoši lielāki.

STRĒLNIEKS ◆ Jaunu darbu iesākumu atliec uz pāris nedēļām! Uzlabosies attiecības ar kolēģiem. Papildu piemaksas un naudas balvas priecēs un mudinās atļauties sevi palutināt ar kādu vērtīgu pirkumu.

MEŽĀZIS ◆ Sparīgāk nāksies pielietot zināšanas. Neplānoti izdevumi var rasties sadzīvisku situāciju dēļ. Saudzē viedierīces! Muļķīgi pārpratumi komunikācijā var radīt sīkas nesaskaņas ar mīļoto cilvēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Tiks piedāvāts darba brauciens uz ārzemēm. Ieguldījumus savas uzņēmējdarbības pilnveidē ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Aktīvāka mīļotā cilvēka vēlmju piepildīšana būs vērtīgs ieguldījums nākotnē.

ZIVIS ◆ Lieki netērējot, sakrāsi kādam sev nozīmīgam ieguldījumam. Attiecībās negaidīti patīkama iepazīšanas var radīt romantiskās jūtas. Pavasaris ir atnācis ar taureņiem tavās izjūtās!

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.