Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (3.-9.marts)

AUNS ◆ Vēlme ieviest korekcijas profesionālajā darbībā būs pareizā izvēle. Lielāks kļūs ienākumu klāsts, taču izvērtē rūpīgi, kur un cik ieguldīt jau uzkrātos resursus! Neuzķeries uz lētiem piedāvājumiem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VĒRSIS ◆ Vari pakāpties augstāk karjerā. Patīkamas vēstis par plānoto darījumu. Pievērs uzmanību savai reputācijai un tam, ko publicē sociālajos tīklos! Panākot solīti pretim mīļotajam, spēsi situāciju vērst par labu.

DVĪŅI ◆ Izdevies darījums ļaus izlīdzināt līdzšinējos materiālos iztrūkumus. Papildu peļņas iespējas transporta jomā strādājošajiem. Sens paziņa izgaismos tavu pašreizējo partnerattiecību nianses.

VĒZIS ◆ Ienesīgs būs ieguldījums profesionālās darbības attīstīšanā. Tiks sakārtoti finansiāla rakstura jautājumi, kas saistīti ar parādniekiem. Nesaskaņas ar partneri var rasties dažādo uzskatu dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LAUVA ◆ Saņemtais sadarbības piedāvājums liks pierādīt savu meistarību neierastos apstākļos. Nav vēlams ieguldīt transportlīdzeklī. Emocionālais līdzsvars būs veiksmes pavediens uz stabilām attiecībām.

JAUNAVA ◆ Braucieni darba darīšanās ļaus saskatīt iespējas, kā veidot veiksmīgāku savu profesionālo darbību. Peļņa būs atkarīga no tavas aktivitātes. Būs jāpieņem lēmums par ieguldīšanu ilgtermiņā.

SVARI ◆ Pārdomas par savu profesionālo darbību liks attiekties no tā, kas ir kļuvis jau par grūtu. Ātra peļņa, viegli nopelnīta nauda šonedēļ tevi priecēs un ļaus nopirkt sev kaut ko sen nolūkotu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SKORPIONS ◆ Saglabājot pozitīvu skatījumu uz notiekošo darbavietā, spēsi straujāk doties uz priekšu. Jāizvairās no ķildām ar kolēģiem. Vērtīgs ieguldījums tālākā ceļojumā. Uztrauks sadzīves situācijas.

STRĒLNIEKS ◆ Saņemies drosmi darīt arī darbus, ko neesi nekad darījis! Arī ienākumi no iepriekš veiktiem ieguldījumiem būs manāmi. Attiecībās tiks ieviesta skaidrība samilzušajā kopdzīves situācijā.

MEŽĀZIS ◆ Jaunās darba attiecībās esošiem jābūt uzdevumu augstumos. Maksājot rēķinus, nāksies aizdomāties par to, kur tiek tērēta nauda. Neizšķied lielākas naudas summas izklaides pasākumos!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŪDENSVĪRS ◆ Iespaidīgs piedāvājums no darba devēja motivēs realizēt savas oriģinālākās idejas. Sarežģītākas situācijas var radīt lielais darba apjoms. Tiks ieguldīts savu enerģētisko resursu atjaunošanā.

ZIVIS ◆ Iesaistīšanās radošā projektā drīz ļaus gūt panākumus profesionālajā darbībā. Patīkamu pārsteigumu sagādās klients. Attiecībās randiņu periodā esošajiem iemīlēšanās jau ir tepat pie sliekšņa.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.