Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Horoskops (30. septembris – 6. oktobris)

Auns ◆ Panākumi tiem, kuri darbojas interjera un nekustamo īpašumu jomā. Aktuāls kļūs jautājums par darba vidi. Pārmaiņas nāks par labu. Negaidīta iepazīšanās var pārtapt attiecībās.
Vērsis ◆ Jauni sadarbības partneri radīs papildu iespējas. Esi vērīgs attiecībā uz niansēm dokumentos! Nāksies ieguldīt diezgan daudz enerģijas, lai atgūtu pazaudēto. Saudzē to, kas tev ir dārgs!
Dvīņi ◆ Ieguldītā enerģija atmaksāsies materiālajā izteiksmē vēlāk. Lielāka nauda tiks ieguldīta pašsajūtas uzlabošanai. Laba veselība ir sakne labai materiālai situācijai – nežēlo ne centu!
Vēzis ◆ Vairāk nāksies izrādīt iniciatīvu, lai straujākiem soļiem sasniegtu iecerēto mērķi. Veiksies individuālajā sektorā strādājošajiem. Neplānoti izdevumi var būt saistīti ar bērnu vajadzībām.
Lauva ◆ Tiks saņemts piedāvājums piedalīties radošā projektā. Veiksies radošo profesiju pārstāvjiem. Priecēs gūtais honorārs. Attiecībās var uzliesmot jaunas sajūtas. Klausi sirdij!
Jaunava ◆ Panākumi profesionālajā jomā. Tiks pieņemts nozīmīgs lēmums, no kā būs atkarīga karjera. Rūpējies par savu reputāciju! Papildu ienākumi pārdodot to, kas vairs tev nekalpo.
Svari ◆ Izmaiņas profesionālajā darbībā būs ceļš uz panākumiem. Papildu tēriņi saistīti ar sadzīvi. Neparedzēti izdevumi var pabojāt attiecības ar tuviniekiem. Esi atsaucīgs uz jaunām sadarbībām!
Skorpions ◆ Nepaveiktie darbi steidzami būs jāpaveic īsā laika posmā. Mainot stratēģiju, ātrāk sasniegsi rezultātu. Jāizvairās no darījumiem, kas saistīti ar ātru peļņu. Uzlabosies finansiālā situācija.
Strēlnieks ◆ Nāksies rūpīgāk izvērtēt katru potenciālo sadarbības partneri. Esi vērīgs attiecībā uz solījumiem! Netaupi naudu uz vaļaspriekiem! Papildu peļņa tiks gūta, ja darbojies projektos.
Mežāzis ◆ Veiksies tiem, kuri darbojas apkalpojošā un pakalpojumu sniegšanas jomā. Satraukumam par dzīves sadārdzināšanos tev nav ne mazākā pamata. Izlādē sakāpinātās emocijas!
Ūdensvīrs ◆ Tavas prasmes tiks novērtētas diezgan augstā līmenī. Uzlabosies finansiālā situācija. Veiksmīgs būs ieguldījums atpūtas braucienā. Esošajā savienībā iemājos miers un draudzība.
Zivis ◆ Prieks un smiekli vīsies līdz ar rudens lapu deju. Iemīlēšanās, uzmanības apliecinājumi pacels sajūtu līmenī pusmetru virs zemes. Esi pateicīgs par katru priecīgas emocijas raisošu cilvēku tavā dzīvē.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.