Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

HOROSKOPS: 5.-11. maijs

AUNS ◆ Tavas meistarības līmenis būs materiālā izteiksmē novērtēts. Attiecībās nāksies saskarties ar sīkām domstarpībām atšķirīgo uzskatu dēļ. Neņem visu tik ļoti pie sirds un dzīvo uz priekšu, neatskatoties pagātnē!

DVĪŅI ◆ Nāksies izdarīt nopietnu izvēli par saņemto sadarbības iespēju. Tēriņi saziņas iekārtām pēc kāda brīža var nepiepildīt tavas cerības. Nogaidi pāris nedēļas! Pozitīvas emocijas radīs mīļotais cilvēks.

LAUVA ◆ Ziņa par gaidāmo darījumu iepriecinās un iedvesmos jauniem projektiem. Attiecībās sakāpinātas emocijas var radīt pavisam parastas sadzīves situācijas, kas saistītas ar bērniem.

SVARI ◆ Darbu apjoms kļūs lielāks. Agrie rīti un vēlās naktis darbā drīzumā atmaksāsies. Papildu peļņa no senākas sadarbības. Palutinot sevi ar dārgāku dāvanu, var rasties vilšanās – ne viss, kas maksā dārgi, ir vērtīgs.

STRĒLNIEKS ◆ Veiksmīgi ritēs visi iesāktie darbi. Ņem vērā, ka šībrīža atalgojums ir tavas attieksmes un pienākumu izpildes rezultāts. Attiecības būs kaislību un mīlas rotaļu piepildītas, īpaši tās, kas tika nesen uzsāktas.

ŪDENSVĪRS ◆ Zināšanu papildināšana ar jaunu informāciju nāks par labu izaugsmei profesionālajā jomā. Papildu nauda no iepriekš veiktajiem ieguldījumiem. Palutini savu tuvāko! Atceries, ka dodot gūtais ir neatņemams!

VĒRSIS ◆ Principa pēc darīsi to, kas tev sanāk vislabāk. Jāuzmanās no lieliem finansiāliem tēriņiem, apjomīgiem biznesa darījumiem. Iekšējās sajūtās iestāsies miers, ka izdevies saturēt kopā to, kas bijis uz pārmaiņu sliekšņa.

VĒZIS ◆ Papildu peļņa tiks gūta, pielietojot prasmes, kas kādreiz bijušas tikai hobija līmenī. Attiecībās izvairīšanās no sīkiem pārmetumiem nāks par labu. Ikdienas rutīna mudinās ieviest korekcijas brīvā laika pavadīšanā kopā.

JAUNAVA ◆ Papildu peļņas iespējas uzlabos tavu finansiālo situāciju. Sadzīvisku izdevumu apjoms var radīt nelielu prāta spriedzi. Vairāk laika un uzmanības nāksies veltīt otram cilvēkam.

SKORPIONS ◆ Veiksmīgs būs ieguldījums tālākā braucienā. Var nākties sniegt finansiālu atbalstu tuvam cilvēkam. Attiecībās nāksies piedomāt pie vārdu izvēles savstarpējā komunikācijā. Pasaudzē to, kas tev ir nozīmīgs!

MEŽĀZIS ◆ Priecēs tas, ka tiks atgūts šķietami pazaudētais ieguldījums. Ļaujies sadarbībai, ja vien tas ir zināms un tev labi pazīstams partneris! Pārpratumi komunikācijā var radīt nevajadzīgas nesaskaņas.

ZIVIS ◆ Nāksies rūpīgāk izvērtēt, cik esi gatavs paveikt un no kā būtu laiks attiekties. Iemācies pateikt – nē! Ja tu labāk jutīsies, tu spēsi sasniegt daudz vairāk. Partnerattiecībās būs jāpieņem lēmums, kā būt turpmāk.

— Astroloģe Inita Dilāne

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.