Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ikviens ir aicināts apmeklēt izstādi Stāmerienas pils dārzā

Foto: no privātā arhīva.

14.augustā pulksten 15.00 Stāmerienas pils dārzā ikviens ir aicināts apmeklēt izstādi, kura tapusi mākslas un pētniecības projektā “Ceļojums uz utopiju”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka šovasar Stāmerienas pilī norisinās Latvijas Kultūras akadēmijas studentu iniciēts mākslas un pētniecības projekts “Ceļojums uz utopiju”. Projekta gaitā padziļināti tiek pētīts Stāmerienā dzimušā tēlnieka Edvarda Liedskalniņa dzīvesstāsts, īpašu uzsvaru liekot uz Floridā izveidotās koraļļu pils būvniecības pētniecību un iemesliem, kas pamudinājuši un iedvesmojuši E.Liedskalniņu to izveidot.

Latvijas Kultūras akadēmijas Komunikācijas departamenta vadītāja Aija Lūse stāsta, ka projektā piedalās deviņi jaunie mākslinieki: Luīze Gulbe, Madara Portnaja, Kerija Krūmiņa un Elīna Kaire, Aleksis Jānis Trops, Elia Lasmane, Katrīna Vītola, Elza Jenzena (apvienība “PAMA”). Projektu organizē Latvijas Kultūras akadēmijas bakalaura studiju “Kultūras socioloģija un menedžments” apakšprogrammas 3.kursa studentes Sabīne Ozola, Lote Katrīna Cērpa, Lilita Podiņa un Elza Rubīna.

Projekts “Ceļojums uz utopiju” pētniecībā balstītas mākslas pieejas izmantošana sociālo

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

problēmu analīzē” tiek īstenots Latvijas Kultūras akadēmijas pētniecības projektu konkursa „Zinātniskās darbības attīstība Latvijas Kultūras akadēmijā” un Kultūras ministrijas Valsts pētījumu programmas projekta “Kultūras kapitāls kā resurss Latvijas ilgtspējīgai attīstībai” ar Latvijas Zinātnes padomes atbalstu gaitā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.