Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Aicina uz kārtīgu sadziedāšanos “Lielajā aktieru vasaras ballē” Madonā (papildināts ar atbildēm)

Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis vada informatīvās kampaņas “Uzticies pārbaudot!” atklāšanas pasākumu restorānā “Herbārijs”.

5.jūlijā pulksten 19.00 Madonas pilsētas estrādē uz kārtīgu ballēšanos un sadziedāšanos īsti latviskā stilā “Lielajā aktieru vasaras ballē” aicina lieliskie Latvijas teātru dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Mārcis Maņjakovs un Lauris Dzelzītis, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa “ArMaestro” Anatolija Livčas vadībā, kā arī kamerkoris “Vidus”, kas aicinās skatītājus sadziedāties un palīdzēs atcerēties dziesmu vārdus.

Skanēs populāras dziesmas no teātra izrādēm (un ne tikai), mudinot dziedāt līdzi un varbūt izgriezt arī kādu jestrāku danci: “Palaid puķīti pa dambi”, “Rozīt mana, nātru dārzā”, “Sanāciet, sadziediet”, “Zilais karbunkulis”, “Deviņvīru spēks” un daudzas citas. Protams, publika tiks izklaidēta arī ar jokiem. “Gatavojieties diviem aizraujošiem un skaistiem vakariem ar dziedāšanu un smiešanos un neaizmirstiet atkārtot dziesmu vārdus!” aicina pasākuma organizatori.

Pēc koncerta klausītāji aicināti uz lustīgu balli kopā ar leģendāro dziedātāju Žoržu Siksnu un DJ E. E. Edžiņu no “Latvijas Radio 2”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu uz “Lielo aktieru vasaras balli”, kas Madonas pilsētas estrādē notiks 5.jūlijā pulksten 19.00.

1. Kur “Lielā aktieru vasaras balle” notiks 6.jūlijā?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Bauskā,

b) Rojā,

c) Ikšķilē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kurš Lielajā aktieru vasaras ballē” vadīs mākslinieku sadziedāšanos ar publiku?

a) DJ E. E. Edžiņš,

b) Lauris Dzelzītis,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) Jānis Paukštello.

3. Kurš aktieris 6.jūlija koncertā piedalīsies Mārča Maņjakova vietā?

a) Gundars Silakaktiņš,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Andris Bērziņš,

c) Edgars Pujāts.

Sūti atbildes līdz 17.jūnijam uz e-pastu “info@dzirkstele.lv”ar norādi “Konkurss” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru! Konkursa rezultāti un atbildes tiks publicētas šeit 26.jūnijā.

Atbildes

18.jūnijā laikrakstā “Dzirkstele” publicētā konkursa atbildes: 1. c) “Lielā aktieru vasaras balle” 6.jūlijā notiks Ikšķilē; 2. b) mākslinieku sadziedāšanos ar publiku vadīs Lauris Dzelzītis; a) 6.jūlijā Mārča Maņjakova vietā piedalīsies Gundars Silakaktiņš. Ielūgumu uz “Lielo aktieru vasaras balli”, kas notiks 5.jūlijā pulksten 19.00 Madonas estrādē, saņems Livija Voska un Baiba Melle. Ielūgumu var saņemt redakcijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.