Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Balvos būs Operetes teātra koncertizrāde “Mīlestības mūzika”

Publicitātes foto.

Sestdien, 17.decembrī, pulksten 19.00 Balvu kultūras un atpūtas centrā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma “Musique d’amour” (“Mīlestības mūzika”). Tā ievedīs šarmantajā Vīnes mūzikas pasaulē, piedāvājot klausītājiem izbaudīt mūziku par mīlestību, mūziku, kuru mīlam un pazīstam, mūziku, kura radīta, lai iepriecinātu un radītu svētkus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinot apmeklēt koncerrtprogrammu “Musiq d’amour” Balvos, Operetes teātra valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska pauž: “Laikā, kurā šobrīd dzīvojam, mēs jau salīdzinoši ilgu laiku skaudrāk nekā jebkad agrāk saprotam, ka ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt līdzcietību, cilvēcību un spēju sadzirdēt un mīlēt vienam otru. Mīlestība ir dzīvības kodols, dzīvotspējas eliksīrs, kas rada dzīvesprieku un piešķir mūsu dzīvei vērtību un jēgu. Mūsu koncerta vadmotīvs ir mīlestības mūzika kā iedvesmas un stiprinājuma avots, kā dzīvesprieka un mīlestības eksplozija iepretim pasaulē notiekošajam.”

Savukārt izcilais vijolnieks Raimonds Ozols pauž: “Varbūt esmu pārāk konservatīvs vai akadēmisks, taču, ja man ir dota iespēja izvēlēties, labprātāk izpildu mūziku, ko caurvij ausij tīkama melodiskā līnija un loģiska harmonija. Tieši tādēļ ar prieku piedalos Operetes teātra veidotajās programmās, jo šā žanra klasiķu radītās mūzikas interpretēšana ikreiz ir kā malks svaiga gaisa.”

Koncertā piedalīsies izcili solisti: operdīva, vairākkārtēja “Lielās Mūzikas balvas” laureāte Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns, Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), A.Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne Patrīcija Kozlovska (soprāns), Dainis Kalnačs (tenors), Nauris Indzeris (baritons), vijolnieks Raimonds Ozols un pianiste Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertu veidojuši: horeogrāfes Olga Spridzāne un Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja, scenogrāfe Rasa Cirvele, grima māksliniece Liāna Repule, mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Koncerts notiek divās daļās, biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un “www.bilesuparadize.lv”.

Biļešu cenas: 12-20 eiro. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 20 % atlaide, ar “Goda ģimenes” apliecību (“3+ Ģimenes karti”) – 40 % atlaide.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu uz Operetes teātra teatralizēto koncertprogrammu “Musique d’amour”, kas notiks 17.decembrī pulksten 19.00 Balvu kultūras un atpūtas centrā.

1. Operetes “Silva” komponists ir:

a) Francis Lehārs,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Johans Štrauss,

c) Imre Kālmāns.

2. Par valšu karali tiek dēvēts komponists:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Žans Žaks Ofenbahs,

b) Johans Štrauss jaunākais,

b) Frederiks Šopēns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Par ko bērnībā sapņoja kļūt Operetes teātra soliste Anta Jankovska?

a) par baletdejotāju,

b) par dziedātāju,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) par aktrisi.

Sūti atbildes līdz 4.decembrim uz e-pastu “info@dzirkstele.lv” ar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

22.novembrī laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. a) grāmatas nosaukums sākotnēji bija “Tālās balsis”; 2. a) Ilzes Graudiņas dzimtais uzvārds ir Akmene; 3. b) žurnālā “Karogs” pirmais Ilzes Graudiņas prozas darbs tika publicēts 1998.gadā. Ilzes Graudiņas romānu “Šeit nav nekāda bēdu leja” saņems Ināra Indričeva. Grāmatu var izņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.