Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Ģitārists Mārcis Auziņš viesosies Gulbenē ar solokoncertu

Ģitārists Mārcis Auziņš. Publicitātes foto.

Gulbenes kultūras centrā 18.februārī pulksten 18.00 notiks virtuozā ģitārista Mārča Auziņa solokoncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Joprojām nemainīgs ir Mārča Auziņa koncertu muzikālais koncepts, kura vadlīnija ir solo muzicēšana, kas prasa īpašas ģitārspēles iemaņas – tikai uz viena instrumenta jāspēj panākt veselai grupai raksturīga muzikālā faktūra. Savas prasmes pavisam nesen Mārcis papildinājis Itālijā, Toskānā, prestižajā ģitāristu nometnē “Tuscany Guitar Camp 2022”, kurā no visas Eiropas uzņemti tikai 15 dalībnieki.

Solo žanrs kā tāds šobrīd kļūst populārs visā pasaulē, atgriežoties pie klasiskās mūzikas kontekstā 16.gadsimtā tik populārā kamermūzikas žanra, kurā ierasto koncertzāļu vietā muzicēšana notika aristokrātu mājokļos, amatnieku darbnīcās, muižās un citās tam laikam netradicionālās vietās.

Koncertā varēs dzirdēt gan paša Mārča radītas kompozīcijas no pirmajiem trīs soloalbumiem (“Viens’, “Aizrautība”, “Lielā Plūsma”), gan īpaši radītas aranžijas soloģitārai no tādiem pasaulē atzītiem māksliniekiem kā Stings, “The Beatles”, Džons Lenons, “The Rolling stones”, Leonards Koens, Raimonds Pauls, Imants Kalniņš un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā – 7 eiro, pasākuma dienā – 10 eiro.

Darbosies kafejnīca “Rodi”. Pasākuma laikā būs iespēja baudīt atspirdzinošus dzērienus.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu uz Mārča Auziņa solokoncertu, kas Gulbenes kultūras centrā notiks 18.februārī pulksten 18.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. Kur dzimis Mārcis Auziņš?

a) Madonā,

b) Gulbenē,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) Alūksnē.

2. Mārcim Auziņam 28.janvārī ir dzimšanas diena. Cik gadu jubileju viņš svinēja šogad?

a) 35 gadu,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) 40 gadu,

c) 45 gadu.

3. Kurā gadā Mārcis Auziņš izdeva savu pirmo soloalbumu?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) 2015.gadā,

b) 2016.gadā,

c) 2017.gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūti atbildes līdz 12.februārim uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

31.janvārī laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. 2012.gadā Patras filmu festivālā Grieķijā balvu ieguva Dzintras Gekas filma “Gvido Zvaigzne”; 2. Dzintras Gekas filma par tēviem, kurus 1941.gadā atdalīja no ģimenēm un aizveda uz citām nometnēm, saucas “Kur palika tēvi?”; 3. Dzintras Gekas filma par bēgļiem Otrā pasaules kara beigās saucas “Dieva putniņi”. Dzintras Gekas grāmatu “Mātes Sibīrijā” saņems Arta Kraukle. Grāmatu var izņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Kad visam pari skan muzika..tad parejam nekam nav nozimes….gitaras skanas tik romantiskas un sentimentalas.tik savilnojosas ..kas dod speku sanemties un dzivot.talak.kad reizem skiet ka dzivei nav jegas..gitaras skanas. cel un palidz izrauties no skarbas realitates un ikdienas rutinas kaut uz mirkli..lai skan.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.