Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Grāmata, kuru gribas pabeigt vienā elpas vilcienā

Publicitātes foto.

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā rakstnieces, kino producentes Leldes Kovaļovas ceturto romānu, kas saucas “Tvitera tiesa”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alberta un Elgas Ādamsonu dzīve pārvēršas naktī, kad viņi uzzina, ka pusaugu meita Rasa izvarota un piekauta degvielas uzpildes stacijas tualetē.

Ārvalstīs atzinību ieguvušais latviešu izcelsmes aktieris Ričards Dāvidsons ierodas atvaļinājumā dzimtenē vien uz divām nedēļām, nenojauzdams, ka jau nākamajā rītā pamodīsies kā nīstākais cilvēks valstī – pusaudze apgalvo, ka vainīgais ir Dāvidsons, kurš tonakt ar draugu kompāniju apstājies pie nomaļā benzīntanka.

Sociālajos tīklos pret aktieri sākas nomelnošanas kampaņa un neviens netic Dāvidsona liecībai. Izmeklēšanā tomēr atklājas – iespējams, patiesību noklusē gan apsūdzētais, gan cietusī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vai cilvēka dzīvi un karjeru var iznīcināt komentāri internetā?

Tu esi aktieris. Vai tad izlikties par kādu citu nav tavs darbs?

“Cik tālu var iet persona, lai iegūtu popularitāti internetā!? Grāmata liek daudz domāt par iemesliem, rīcībām un sekām. Leldei ir atkal izdevies radīt patiesi ievelkošu un aizraujošu lasāmvielu – trilleri, kuru tā vien gribas pabeigt vienā elpas vilcienā, lai beidzot uzzinātu, kas patiešām ir noticis. Tieši tā es arī darīju – izlasīju “Tvitera tiesu” vienā piegājienā, nespējot atstāt pēdējās nodaļas uz citu dienu,” raksta grāmatu blogere Sandra Koka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lelde Kovaļova ir arī autore romāniem “Svešinieki” un “Šoseja”, savukārt viņas debijas trilleris “Bezvēsts pazudušās” acumirklī iekaroja lasītāju sirdis. Pavadot neskaitāmas nedēļas pirktāko grāmatu topu augšgalā, ir ierindojies izdevniecības “Latvijas Mediji” 2019.gada internetā pirktāko grāmatu sarakstā otrajā vietā. 2020.gadā grāmata “Bezvēsts pazudušās” tika ekranizēta astoņu sēriju seriāla formātā, kurai sekoja arī otrā sezona, kura tika veidota uz jau iedzīvināto grāmatas tēlu bāzes, taču jau neatkarīgi no autores grāmatas.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Leldes Kovaļovas trilleri “Tvitera tiesa”.

1. Uz grāmatas vāka redzams galvenais varonis Ričards Dāvidsons. Kas iejuties viņa tēlā?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Leldes Kovaļovas brālis,

b) Leldes Kovaļovas draugs,

c) Leldes Kovaļovas vīrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kura Leldes Kovaļovas stāsta varoņi ir četri savstarpēji nepazīstami pasažieri, kas pusnakts stundā izkāpj no vilciena un dodas mājup?

a) “Šoseja”,

b) “Svešinieki”,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) “Bezvēsts pazudušās”.

3. Ar ko vēl nodarbojas Lelde Kovaļova?

a) ražo bio kosmētiku,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) gatavo dabas rotaslietas,

c) ražo plānotājus sievietēm.

Sūti atbildes līdz 14.augustam uz e-pastu info@dzirkstele.lv ar norādi “Konkursam “Tvitera tiesa”” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.