Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Grupa «Galaktika» koncertēs Gulbenē

Publicitātes foto.

Gulbenes novada kultūras centrā 29.februārī pulksten 19.00 notiks grupas «Galaktika» jaunā albuma prezentācijas koncerts «Mums pieder tik daudz».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2024.gada ziemā un pavasarī – no janvāra līdz aprīlim – populārā šlāgermūzikas grupa «Galaktika» dosies Latvijas koncerttūrē, kuras laikā tiks prezentēts arī jaunais albums «Mums pieder tik daudz». Koncerti notiks gandrīz visu Latvijas pilsētu kultūras namos un koncertzālēs, turklāt abiem grupas dibinātājiem – solistam Normundam Zušam un taustiņinstrumentālistam Vitoldam Gorņevam – pievienosies pavadošā grupa «Crazy Daisy», kurā muzicē Raitis Keišs (bass), Gatis Ivans (ģitāras), Mikus Rullis (bungas), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti).

Grupas dalībnieki saka: «2019.gadā tika plānots izdot trešo studijas albumu un ar priecīgu sirdi doties pie jums, taču tad, uznākot lielās “dižķibeles” gadiem, viss aprāvās, un dziesmas palika neizdziedātas un neizklausītas… Tāpēc šobrīd mēs nākam pie jums ar jaunu albumu un Vislatvijas koncerttūri «Mums pieder tik daudz». Tas ir prieka mirklis, jo atkal varam būt kopā, varam viens otram sniegt labas emocijas – gan ar jaunām dziesmām, gan – pats galvenais – līdzās būšanu. Albumā iekļautas gan pirmspandēmijas laikā tapušās, gan klausītāju jau iemīļotās dziesmas «Lai mīlestības nepietrūkst», «Lai put pa gaisu», «Vasara tevī» un citas. Esam arī ražīgi pastrādājuši, lai varētu jūs pārsteigt ar jaunumiem, un to būs daudz! Jums, skatītāji, esam sarūpējuši arī īpaši patīkamus pārsteigumus, un katru tikšanās mirkli droši varēs saukt par lielkoncertu, jo kopā ar mums uz skatuves būs arī kāds no jums. Visas koncerttūres laikā dzīvu un kvalitatīvu skanējumu palīdzēs nodrošināt mūsu draugi – grupa “Crazy Daisy».”

Grupu «Galaktika» dibinājuši divi talantīgi mūziķi – Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs. Normunds Zušs ir mūzikas skolotājs, vadījis vairākus korus. Nu jau vairākus gadus Normunda balss skan arī «Latvijas Radio 2» ēterā, viņš vada arī populāro raidījumu «Latvijas sirdsdziesma», savukārt pagājušā gada nogalē Normunds sāka jaunu muzikālu projektu «Aiz horizonta», kurā piedalās viņa draugs un radio kolēģis Kaspars Markševics un Liepājas teātra dziedošais aktieris un autosportists Viktors Ellers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un “Bilesuparadize.lv”. Biļesu cenas: 18, 22, 25, 30 eiro.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu uz grupas “Galaktika” koncertu, kas Gulbenes novada kultūras centrā 29.februārī pulksten 19.00.

1. No kādas valodas vārda cēlies vārds “galaktika”?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) no itāļu valodas,

b) no grieķu valodas,

c) no latīņu valodas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kā sauc grupas “Galaktika” pirmo albumu?

a) “Rāzna”,

b) “Rēzekne”,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) “Latgale”.

3. Normunds Zušs ar Rēzeknes Zaļo pakalnu kori uzvarēja televīzijas šovā “Koru kari 3” un ieguva arī iespēju piedalīties “Pasaules koru olimpiādē”. Kuru vietu koris ieguva šajā olimpiādē?

a) 1.vietu,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) 2.vietu,

c) 3.vietu.

Sūti atbildes līdz 18.decembrim uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Portāla konkurss” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru! Atbildes publicēsim 27.decembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Kā var klausīties šādu salkano karaoke grupu koncertus, tā taču ir cilvèku spīdzināšana, jau ballēs šķebina , bet pieļauju alkohola dvingā jau nedzird.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.