Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Gulbenē arī būs “Vīrietis, kurš gaida” (papildināts ar atbildēm)

Ģirts Ķesteris. Foto: Jānis Saliņš

Šogad populārais aktieris Ģirts Ķesteris svinēja 60 gadu jubileju. Svinot viņa jubileju, piedāvājam īpaši Ģirtam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas iestudējumu – “Vīrietis, kurš gaida”. Jo mēs visi gaidām tikšanos ar Ģirtu un viņš gaida skatītājus! Tikšanās Gulbenes novada kultūras centrā – 28. aprīlī pulksten 16.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves “skapi”, lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Varbūt tas ir uzdevums skatītājiem – uzminēt, kas stāstā ir no aktiera dzīves, bet kas ir piedomāts. Varbūt tas ir stāsts par mums visiem, nonākot negaidītā situācijā? Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam!

Uz skatuves Ģirts Ķesteris nebūs viens. Viņam pievienosies Lelde Dreimane vai Ērika Eglija – Grāvele.
Kaligula, Drakula, Mefistofelis, Nekrofils, Mekijs Nazis, Dons Žuāns, Helge, Emīls Dārziņš, Leons, Fēliks un vēl un vēl. Ģirts Ķesteris ir reizē viņi visi un tajā pašā laikā – neviens no viņiem nav Ģirts Ķesteris. Neatkārtojams, rāmjos neierāmējams un standartos neierakstāms, apbrīnots, nīsts, par seksīgāko vīrieti Latvijā neskaitāmas reizes nosaukts, režisoru iekārots un publikas mīlēts – Ģirts 2024. gada 14. februārī svinēja savu 60. dzimšanas dienu. Svinot viņa jubileju, piedāvājam īpaši Ģirtam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas iestudējumu – “Vīrietis, kurš gaida”. Jo mēs visi gaidām tikšanos ar Ģirtu un viņš gaida skatītājus! Režisors – Gundars Silakaktiņš. Biļetes uz Ģirta Ķestera jubilejas izrādēm var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

Atbildi pareizi un, iespējams, tieši tu dosies uz izrādi “Vīrietis, kurš gaida” Gulbenes novada kultūras centrā 28.aprīlī pulksten 16.00.

1.Kurā no latviešu filmām, kas filmēta arī Stāmerienas pilī, spēlēja arī Ģirts Ķesteris?
a) “Pils noslēpumi”,
b) “Gads pirms kara”,
c) “Vienīgā fotogrāfija”.

2. Latviešu seriāls, kurā Ģirtam Ķesterim ir divas lomas?
a) “Nemīlētie”,
b) “Svešā seja”,
c) “Ugunsgrēks”.

3. Ģirts Ķesteris ir daudzas reizes nominēts kā “Labākais aktieris” “Spēlmaņu naktī”. Kurā gadā viņš saņēma balvu kā “Labākais aktieris”?
a) 2012.
b) 2014.
c) 1995.

Atbildes sūti līdz 24.aprīlim uz epastu “info@dzirkstele.lv” ar norādi “konkurss” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Atbildes

19.aprīlī laikrakstā “Dzirkstele” publicētā konkursa atbildes: 1. b) Ģirts Ķesteris spēlēja filmā “Gads pirms kara”; 2. c) divas lomas Ģirtam Ķesterim ir seriālā “Ugunsgrēks”; 3. c) balvu “Labākais aktieris” Ģirts Ķesteris saņēma 1995.gadā “Spēlmaņu naktī” par 1994.gada sezonu. Biļeti uz izrādi “Vīrietis, kurš gaida”, kas Gulbenes novada kultūras centrā būs 28.aprīlī pulksten 16.00, saņems Antons Skudra un Gvido Kārkliņš. Biļeti var saņemt redakcijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.