Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Gulbenes elektrovilcieniņā būs īpaši gidi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes elektrovilcieniņš savā 10.jubilejas sezonā ir sarūpējis pārsteigumu un 18. un 25.augustā aicina ikvienu doties braucienā ar īpašu gidu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē, ka šajās dienās elektrovilcieniņa gida lomā iejutīsies Gulbenē visiem labi zināmi un populāri ļaudis, kas aicinās kopīgi atklāt Gulbeni.

Piektdien, 18.augustā, pulksten 10.00 braucienā varēs doties kopā ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Andi Caunīti; 11.30 – ar sportistu, olimpisko čempionu bobslejā Daumantu Dreiškenu; 13.00 – ar Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja direktori Valdu Dārgais; 16.00 – ar aktīvu Gulbenes jaunieti Rolandu Blūmu; 17.30 – ar SIA “Gulbenes – Alūksnes bānītis” pārvadājumu daļas vadītāju Raiti Melderu.

Piektdien, 25.augustā, pulksten 10.00 būs brauciens ar Stāmerienas pils vadītāju Edīti Siļķēnu; 11.30 – ar bānīša “laupītāju”; 13.00 – ar Gulbenes novada bibliotēkas bibliotekāri, teātru režisori un pasākumu vadītāju Ilvitu Kļaviņu; 16.00 – ar bērnu iemīļotu multiplikācijas filmu varoni zaķēnu Bingu; 17.30 – ar pasākumu vadītāju, kultūrvietas “Lokāls” radītāju Ati Barinski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Elektrovilcieniņš braucienu uzsāks pie Gulbenes dzelzceļa stacijas un brauciena laikā dosies cauri pilsētai, atgriežoties atpakaļ sākumpunktā.

Braucienam ar sev tīkamo gidu var pieteikties pa tālruni 26557582. Abās dienās visiem braucējiem (sākot no 4 gadu vecuma) būs īpaša maksa – 3,50 eiro. Tāpat katru dienu notiks arī elektrovilcieniņa ierastie braucieni.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, dosies braucienā ar elektrovilcieniņu ar īpašo gidu bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. Cik dienas nedēļā elektrovilcieniņš pa Gulbeni kursēja 2014.gadā?

a) četras,

b) piecas,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) sešas.

2. Kad notiek ikmēneša Zaļais tirdziņš?

a) katra mēneša otrajā sestdienā,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) katra mēneša trešajā sestdienā,

c) katra mēneša ceturtajā sestdienā.

3. Apceļošanas spēlei “Iečekojies Gulbenes novadā!” ir trīs sezonas – pavasaris, vasara, rudens. Cik uzdevumi jāizpilda vienā sezonā?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) septiņi,

b) astoņi,

c) desmit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūti atbildes līdz 16.augustam uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Atbildes

8.augusta laikrakstā “Dzirkstele” publicētā konkursa atbildes: 1. b) Johanna Šaible vada mākslas studiju “Kidswest”; 2. b) Johanna Šaible dzīvo Bernē; 3. c) bilžu grāmata “Reiz bija un reiz būs” izdota vairāk nekā 10 valodās. Johannas Šaibles bilžu grāmatu bērniem “Reiz bija un reiz būs” saņems Mudīte Ungure. Grāmatu var saņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.