Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Jūtu sniegputeņa ilūzija

Izdevniecībā “Latvijas Mediji” izdots Danutas Butrimas debijas romāns “Vilkezers”, kurš bija 2014.gada romānu konkursa laureāts. Lieliskās stāstnieces un noskaņas radītājas Danutas Butrimas romāns ļaus izdzīvot gan dusmas, aizvainojumu, mazvērtību, melus, viltu, gan krietnumu, mīlestību, cerību, iecietību, ticību, atklātību. Spriedzes pilns romāns, kuru pati autore nodēvējusi par “jūtu sniegputeņa ilūziju”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Anna un Aleksis ieputināti viesu namā “Vilkezers”, kurā bauda slepenu tuvību, līdz Anna izdzird Alekša telefonsarunu ar sievu. Viesu mājā Anna satiek bijušos klasesbiedrus. Atdzimst senas maigas jūtas, arī neizrunātās sāpes un pāridarījumi. Izjūtas saasina nerimstošais putenis un vilku klātbūtne.

Danuta Butrima (1968) ir diplomēta bioloģijas un vides zinātņu speciāliste. Vairākus gadus savas profesionālās zināšanas un prasmes izmantojusi pedagoģiskajā darbā, šobrīd tās liek lietā vides veselības jomā. Raksta ne tikai veselīgai dzīves videi veltītus darbus, bet arī lugas un romānus. Par līdzsvaru starp rakstīt gribēšanu un varēšanu pateicas studijām Literārajā akadēmijā.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Danutas Butrimas romānu “Vilkezers”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1. Kur ir Danutas Butrimas bērnības takas?

a) Jaungulbenes pusē,

b) Stāmerienas pusē,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) Galgauskas pusē.

2. Kur kā ceļotāja Danuta Butrima gribētu atgriezties?

a) Romā,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Venēcijā,

c) Parīzē.

3. Kur Latvijā atrodas Vilkezers?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Dobeles novadā,

b) Talsu novadā,

c) Dienvidkurzemes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sūti atbildes līdz 6.novembrim uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam “Vilkezers”” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

25.oktobrī laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. a) pirmā Solvitas Denisas-Liepnieces grāmata ir “Caps un ciet jeb Vilks – manipulators”; 2. b) Solvita Denisa-Liepniece pēc profesijas ir konsultante mediju un dezinformācijas jomās; 3. a) Solvita Denisa-Liepniece ir docente Vidzemes Augstskolā. Solvitas Denisas-Liepnieces grāmatu bērniem “SaZVĒRestības teorija” saņems Lienīte Lādere. Grāmatu var saņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.