Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Kad burbulis plīsīs…

Izdevniecība “Latvijas mediji” laidusi klajā Daces Judinas grāmatu sērijas “Izmeklē Anna Elizabete” 19.grāmatu “Bez nožēlas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mežāju pagastā cits pēc cita notiek trīs asinis stindzinoši noziegumi. Pieci upuri – četri jaunieši un skolas direktore. Globālajā tīmeklī, mākslai veltītās vietnēs tiek nopludinātas gleznaini uzņemtas upuru fotogrāfijas, kas atgādina kadrus no filmām. Aizdomas krīt uz Kaķīša audžudēlu Uģi, talantīgu fotogrāfu, kurš kopš pirmā nozieguma pazudis bez vēsts. Lielajā Mājā nomainās vadība. Atklājas, ka jaunais šefs ir Kārļa Basa jaunības drauga Podziņa dēls, pulkvedis Edgars Poga, kuru ietekmīgais tēvs klusiņām vadījis augšup pa karjeras kāpnēm. Nelāgu pārsteigumu sagādā profesors Mihailovs – viņš mēģina pūčmājniekus nohipnotizēt, lai iedvestu savu patiesību. Satriekti par agrāko draugu dubultspēli, Miks Kaķītis ar komandu atstāj dienestu.

Savukārt Anna Elizabete, baroneses iedrošināta, piekrīt kā konsultante pievienoties filmas “Gadsimta ķēriens” uzņemšanas grupai un kopā ar Ģirtu Melderi dodas uz Luāras ieleju…

Dace Judina ir žurnāliste, publiciste, redaktore, režisore. Mūsdienu ironisko detektīvromānu sērija “Izmeklē Anna Elizabete” aizsākās 2011.gadā ar romānu “Tase melnas kafijas”. Sagatavošanā ir jau 20.grāmata.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Daces Judinas detektīvromānu “Bez nožēlas”.

1. Kurā gadā dzimusi Dace Judina?

a) 1968.gadā,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) 1970.gadā,

c) 1972.gadā.

2. Kurā gadā Dace Judina kļuva par Latvijas Rakstnieku savienības biedri?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) 2020.gadā,

b) 2021.gadā,

c) 2022.gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Kurš Daces Judinas romāns 2013.gadā saņēma Lielo lasītāju balvu?

a) “Ziemas Blūzs”,

b) “Siers otrajai pelītei”,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) “Dīvainais Līgovakars”.

Sūti atbildes līdz 25.februārim uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkurss” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Atbildes

13.februārī “Dzirkstelē” publicētā konkursa atbildes: 1. a, b) Rasa Dmuhovskiene strādājusi gan par bērnudārza audzinātāju, gan par mākslas skolotāju, tā ka abas atbildes ir pareizas; 2. a) pirmā grāmata “Skudriņa Kāpēcīte” iznāca kompaktdiskā; 3. a) skudru tēviņi pēc pārošanās nobeidzas. Rasas Dmuhovskienes grāmatu bērniem “Skudriņa Kāpēcīte” saņems Samanta Sīmane. Grāmatu var saņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.