Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Konkurss: Kādi pilnīgi neiespējami piedzīvojumi

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā zviedru rakstnieces un žurnālistes Marijas Ērnestamas izklaidējošā romāna “Mīlestībai nav brīvdienu” turpinājumu “Mīlestības pavasaris”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl Ziemassvētkos Līsbetas dzīve šķita nokārtojusies – iemīļots darbs, omulīga mājiņa un jauna mīlestība – viss bija tieši tā, kā viņa pati to vēlējās. Taču, tuvojoties pavasarim, bezkaunīgas tenkas aptumšo ikdienu darbā, mīļotais pavada laiku, risinot bijušās sievas problēmas, bet kaimiņu mājā ievācas jauns pāris, un nav ilgi jāgaida, līdz Līsbetai nākas ne vien aizstāvēt savas zemes robežas, bet arī cīnīties par naktsmieru… Taču Līsbeta nav vis ar pliku roku ņemama! Turklāt šoreiz palīdzīgu roku sniegs kāds, kurš reiz lika viņas sirdij pukstēt straujāk…

Zviedru rakstnieces Marijas Ērnestamas sirsnīgais romāns, kura galveno varoni Līsbetu latviešu lasītāji iepazina grāmatā “Mīlestībai nav brīvdienu”, neatstās lasītājus vienaldzīgus – ar dzirkstošu humoru tas vēsta par attiecībām, draudzību, vilšanos un to, cik svarīgi nekad nepadoties.

Marija Ērnestama starptautisku atzinību ieguvusi kā dramatiskās spriedzes romānu autore, viņas grāmatas tulkotas daudzās valodās un saņēmušas starptautiskus literāros apbalvojumus. Latviešu lasītājiem pazīstami viņas psiholoģiskie romāni “Marionešu meitas” un “Bustera ausis”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Marijas Ērnestamas romānu “Mīlestības pavasaris”.

1. Kas tulkojis romānu “Mīlestības pavasarisno zviedru valodas?

a) Vizma Zaķe,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Dace Deniņa,

c) Jolanta Pētersone.

2. Kurā Marijas Ērnestamas grāmatā vēl parādās Līsbeta?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) “Marionešu meitas”,

b) “Bustera ausis”,

c) “Vienmēr ar tevi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Par kuru grāmatu Marija Ērnestama Francijā saņēmusi grāmatu tirgotāju balvu “Prix Page des Libraires”?

a) “Vienmēr ar tevi”,

b) “Mīlestībai nav brīvdienu”,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) “Bustera ausis”.

Sūti atbildes līdz 3.aprīlim uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

22.martā laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. c) ūdenstorni Rīgā sauc “Alise”; 2. a) uz Rīgas ūdenstorņu fasādes ir ģerbonis; 3.b) Gulbenē pirmo ūdenstorni uzcēla 1960.gadā. Lotes Vilmas Vītiņas grāmatu “Ūdenstornis” saņems Antons Skudra. Balvu var izņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.