Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Lauksaimniecības biznesa izstāde “Rāmava” – jau 31.reizi

No 13. līdz 15.aprīlim biznesa centrā “Rāmava” notiks 31. starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde “Pavasaris 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstāde jau 31. reizi vienuviet pulcēs augkopības, lopkopības, dārzkopības, celtniecības un infrastruktūras uzlabošanas jomas profesionāļus un citus interesentus. Tā ir iespēja vienuviet novērtēt dažāda veida un pielietojuma tehnikas un transporta jaunumus, saistītās tehnoloģijas un pakalpojumus, izvēlēties atbilstošus risinājumus efektīvākam darbam, konsultēties par valsts atbalsta programmām un citām aktualitātēm nozarē, kā arī rast jaunas idejas biznesa izaugsmei.

Lauksaimniecības forums norisināsies visas trīs dienas un šogad būs vēl plašāks.

Vairāk informācijas par izstādi – www.ramava.lv un www.facebook.com/Ramava.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un iespējams saņemsi ielūgumu divām personām uz izstādi “Pavasaris 2023”, kas no 13. līdz 15.aprīlim notiks “Rāmavā” .

Kā sauc zālāju atbalsta pilotprogrammu, kuras mērķis ir uzlabot bioloģisko daudzveidību ilggadīgajos zālājos, tiecoties pakāpeniski sasniegt Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu kvalitāti?

1. “Ziedu pļavas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. “Pļavas ziedi”.

3. “Ziedošās pļavas”

Sūti atbildes līdz 9.aprīlim uz e-pastu “info@dzirkstele.lv” ar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

28.martā laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. a) romāns ir par Čehijas karali Kārli IV; 2. b) Prāgas “orlojs” radīts 15.gadsimtā; c) tēlotājas mākslas pārstāvju biedrība “Māness” Prāgā dibināta 1887.gadā. Františeka Kožīka romānu “Pa mīlestības ceļu” saņems Antons Skudra. Grāmatu var izņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.