Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Melnā suņa kabinets

Izdevniecībā “Latvijas mediji” klajā laists Dzintras Šulces detektīvromāns “Melnā suņa kabinets”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par dzīvnieku viesnīcas īpašnieces Sanitas traģiskās bojāejas iemeslu dokumentos ierakstīts “nelaimes gadījums”. Viesnīcas strādnieks, iesācējs rakstnieks Olafs ir pirmais, kurš ieradies notikuma vietā. Kamēr Sanitas kolēģi, radi un draugi izdzīvo notikušo un un cenšas ar to aprast, Olafs izlemj klusēt, glabāt un atšķetināt noslēpumu. Viņš nav no bailīgajiem, bet neziņa mudina rīkoties…

“Ko tu esi gatava darīt, lai iegūtu dzīvi, uz kādu nekad neesi cerējusi? Romāns “Melnā suņa kabinets” uzdod jautājumus par cilvēciskā robežām cilvēkā un atgādina – dzīvē bieži lietas nav tādas, kā izskatās… Tekstos suņi var arī neparādīties, bet tie vienmēr ir fonā, tuvumā. Dzīvnieki ir žēlojami, bet dzīvniekus sāpinoši cilvēki – nožēlojami. Par to vajag rakstīt ne tikai skaistas pasakas, bet arī pavisam nopietni. Ar cilvēku iepazīstoties, man svarīgāk par viņa vārdu ir dzirdēt, kā viņš stāsta par suni, kurš viņam bijis, ir vai būs nākotnē…” saka grāmatas autore.

Dzintra Šulce ir vairāku lielisku grāmatu autore. Rakstnieces daiļrade ir balstīta uz reāliem dzīves notikumiem, kas tika piedzīvoti viņas mūža garumā. Grāmatu varoņi ir viņas dzīves sastāvdaļa, kas lasītājam dod iespēju iegremdēties notikumos, kļūstot par aculiecinieku savā iztēlē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Dzintras Šulces detektīvromānu “Melnā suņa kabinets”.

1. Ar kādu uzvārdu sākotnēji publicēja darbus Dzintra Šulce?

a) Īvāne,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Ivanova,

c) Ivane.

2. Kurā gadā tika publicēta Dzintras Šulces pirmā nozīmīgā publikācija – stāsts “Dārzs”?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) 1976.gadā,

b) 1978.gadā,

c) 1980.gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Ar ko īpašs Dzintras Šulcas romāns “Utainā princese”?

a) drukāts ārzemēs,

b) drukāts uz ļoti laba papīra,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) drukāts uz ietinamā papīra.

Sūti atbildes līdz 28.maijam uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursu atbildes

9.maijā portālā “Dzirkstele.lv” un 16.maijā laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. I.Zemzaris spēlē klavieres; 2. Bēthovena labs draugs bija Kārlis Amenda; 3. uzvārds Smetana tulkojumā nozīmē – krējums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

16.maijā laikrakstā “Dzirkstele” publicētajā konkursā ielūgumu uz koncertprogrammu “Nu, Zemzaris un vēl citi jokdari” saņems Marina Rebenoka. Par ielūguma saņemšanas iespējām sazināsimies personiski.

9.maijā portālā “Dzirkstele” publicētajā konkursā (šeit) ielūgumu uz koncertprogrammu “Nu, Zemzaris un vēl citi jokdari” saņems Vineta Meistere. Par ielūguma saņemšanas iespējām sazināsimies personiski.Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.