Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: “Olga un Lāči” viesosies Gulbenē

Publicitātes foto.

17.martā pulksten 15.00 klausītāju vērtējumam Gulbenes novada kultūras centā tiks nodota jauna muzikālā izrāde – pasaka izaugušajiem “Olga un Lāči”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam “izklaidīgi”, tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Vai izdosies Lāčiem iemācīt dziedāt un spēlēt, vai viss ritēs patiesi gludi? Viss beigsies labi, jo tā taču ir pati dzīve!” saka grupas “Baltie Lāči” solists Andris Baltacis, piebilstot – koncertā skanēs ne tikai dziesmas no Olgas Rajeckas un “Balto Lāču” repertuāra, bet arī kopdziesmas un jauni skaņdarbi.

“Ideja par šādu kopīgu koncertprogrammu mums ir bijusi jau gadus četrus. Kopīgo muzicēšanu izmēģinājām Olgas jubilejas koncertos, kur klausītāji atzinīgi novērtēja jauno muzikālo interpretāciju. Lai mūsu kopdarbība nebūtu ierasts koncerts, tapa šī pasaka jeb fabula,” stāstot par ieceri, Andris ar smaidu piebilst, ka pasaka ir labestīgs žanrs, kurā ir gan konflikts, gan atrisinājums, jo pasakā vienmēr viss beidzas labi, lai cik slikts arī būtu bijis sākums. “Mums gribējās arī nelielu humora piedevu, tāpēc tā ir pasaka nevis bērniem vai pieaugušajiem, bet izaugušajiem, kurus urda vēlme izzināt ko jaunu un dalīties ar citiem savos atklājumos un priekā. Pasaka jau nesaka, tā tikai pamāca!”

Pasaku izaugušajiem izdziedās Olga Rajecka un grupa “Baltie Lāči” – Andris Baltacis, Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks, Inga Zeile un Gregs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi biļeti uz jauno muzikālo izrādi – pasaku izaugušajiem “Olga un Lāči”, kas Gulbenes novada kultūras centrā būs skatāma 17.martā pulksten 15.00.

1. Kur dzimusiOlga Rajecka?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Latvijā,

b) Lietuvā,

c) Igaunijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kad dibināta grupa “Baltie Lāči”?

a) 1996.gadā,

b) 2006.gadā,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) 2016.gadā.

3. Kā radies grupas “Baltie Lāči” nosaukums?

a) grupas dalībniekiem ļoti patīk baltie lāči,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) grupas dalībnieki uzstājas baltos uzvalkos,

c) Andrim Baltacim savulaik bijusi iesauka Baltais Lācis.

Sūti atbildes līdz 3.martam uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkurss” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Atbildes

20.februārī “Dzirkstelē” publicētā konkursa atbildes: 1. b) Dace Judina dzimusi 1970.gadā; 2. a) par Latvijas Rakstnieku savienības biedri Dace Judina kļuva 2020.gadā; 3. c) 2013.gadā Lielo lasītāju balvu saņēma Daces Judinas romāns “Dīvainais Līgovakars”. Daces Judinas detektīvromānu “Bez nožēlas” saņems Ārija Ciekurze. Grāmatu var saņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.