Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Konkurss: Pilsētas svētku izskaņā – “bet bet” koncerts un moto kaskadieru šovs ar grupu “Zodiac”

Grupa “bet bet” par godu jubilejai ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. Publicitātes foto.

Gulbenes pilsētas svētkos sestdien, 30.jūlijā, no pulksten 21.00 līdz 22.30 Vegulbenes muižas parkā būs grupas “Bet Bet” koncerts, savukārt CSDD laukumā no pulksten 23.00 līdz 00.40 varēs vērot moto kaskadieru šovu “Stuntfighters” ar elektroniskās mūzikas aizsācējiem grupu “Zodiac”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupa “bet bet” savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021. gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās realizēt pilnvērtīgi, tāpēc 2022. gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi. Par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. “bet bet” vēl joprojām priecē klausītājus ar tādām dziesmām kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citiem laika pārbaudi izturējušiem skaņdarbiem. Grupas dalībnieki: Zigfrīds Muktupāvels, Guntars Račs, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis.

“Stuntfighters” komanda ir “streetbike freestyle” pamatlicēji Latvijā ar 10 gadu pieredzi. Uzstājušies vairāk nekā 100 dažādos šovos 15 valstīs, sākot no korporatīvajiem pasākumiem, izstādēm, auto un moto pasākumiem, līdz pilsētu svētkiem, dažādiem festivāliem un “Formulas 1” atklāšanas šovam. Pēdējos trīs gadus piedāvā pasaulē labāko “streetbike freestyle” tandēmu šovu, kurā piedalās divi motociklisti un divas moto akrobātes. Paši būvē jaudīgus kvadriciklus, motociklus kūleņu griešanai un uguns cilpas. Šova programma katru gadu tiek papildināta ar ko jaunu, lai pārsteigtu un iedvesmotu.

Grupa “Zodiac” tika izveidota 1979.gadā no tolaik Latvijas Valsts konservatorijā studējošajiem jaunajiem mūziķiem. Grupas līderis ir komponists Jānis Lūsēns, kurš bija aizrāvies ar tembru un skaņu kopumu meklējumiem, no ērģelēm līdz pirmajiem, tolaik bijušajā Padomju Savienībā pieejamajiem sintezatoriem. Viņu pirmā skaņuplate “Disco alliance” (1980) bija arī pirmā padomju elektroniskās mūzikas skaņuplate.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļete uz visiem noslēguma pasākumiem (“bet bet”, “Zodiac”, moto šovu) kopā iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro, bet pasākuma dienā maksās 15 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja – brīva, bērniem no 8 līdz 12 gadu vecumam – 5 eiro.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi ielūgumu uz grupas “bet bet” koncertu un moto kaskadieru šovu ar grupu “Zodiac”, kas notiks Gulbenes pilsētas svētkos 30.jūlijā.

1. Grupa “bet bet” dibināta 1991.gada martā, izjūkot tobrīd divām populārām grupām. Nosauciet tās!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kā sauc “Stuntfighters” komandas mehāniķi?

3. Kā sauc grupas “Zodiac” trešo skaņuplati?

Sūti atbildes līdz 24.jūlijam uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

12.jūlijā laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. Roberts Memmēns vēl ir dziedājis grupā “Framest”, kā arī “Insomnia” (bija jānosauc viena); 2. Jānis Pētersons dejo deju ansamblī “Daiļrade”; 3. Dagnis Roziņš ir bijis vairākkārtīgs Latvijas čempions diska mešanā un lodes grūšanā (bija jānosauc viens). Ielūgumu uz grupas “Citi Zēni” koncertu, kas notiks Gulbenes pilsētas svētkos 29.jūlijā pulksten 22.00 Vecgulbenes muižas parkā, saņems Artūrs Seņka. Ielūgumu var saņemt redakcijā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.