Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Spraigs trilleris nesteidzīgām brīvdienām

Izdevniecībā “Latvijas Mediji” sērijā “Vakara romāns” klajā nācis Gunta Tālera detektīvromāns “Garās nakts mēness”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nīgri parādu piedzinēji, ne sevišķi veiksmīgi darba meklējumi, slepens izsekotājs un pat kolumbiešu mafija – tie ir šķēršļi, ar kuriem sastopas Lana un Mundis, cenšoties sakārtot savas pa greiziem ceļiem aizskrējušās dzīves. Vai abiem pietiks paļāvības vienam uz otru un tīras veiksmes, lai tas, kas aizsācies kā divu ne sevišķi veiksmīgu trīsdesmitgadnieku draudzība, pārtaptu mīlestībā?

“Spraigs trilleris žanra labākajās tradīcijās. Skartas sabiedrībā aktuālas tēmas – virtuālā pārdošana, iepazīšanās internetā krāpniecības nolūkos, izvairīšanās no parādu atmaksas… Lai arī esmu lasījusi daudz, tomēr nebija tik vienkārši izskaitļot, kurš varonis ir labais un kurš – ne. Intriga saglabājās līdz pat pēdējām lappusēm. Protams, neiztika arī bez romantikas!” par romānu saka grāmatu blogere Meldra Gailāne.

“Latvijas detektīvžanra autoru pulkam piebiedrojies vēl viens rakstnieks, jo “Garās nakts mēness” ir “īsts” detektīvs, kriminālintriga šajā darbā ir ass, ap kuru savijas Lanas – jaunas sievietes, kas atgriezusies Latvijā pēc vairākiem gadiem Kolumbijā – gaitas. Romāns patiks gan romantikas, gan spriedzes mīlētājiem, jo Lanai veidojas jaunas, dziļas attiecības, kuru fonā viņa jūt ap sevi savelkamies briesmu tīklu. Notikumu atrisinājums ir pilns spriedzes un asu pavērsienu kā Čeiza romānos, kad arī “labi trenēts” lasītājs reizumis sabīsies – ko gan autors iedomājas? Vai viss beigsies laimīgi un izdzīvos tie varoņi, kas jau iemīlēti? Romāns noteikti jāizlasa tiem, kuri stingri iestājas ne vien par interesantu sižetu, bet arī par labu valodu,” vērtē rakstniece Rolanda Bula.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Guntis Tālers, īstajā vārdā Guntis Zariņš, dzimis un audzis Tukumā. Vairākus gadus darbojies žurnālistikā, bet literārajai jomai pievērsies nesen, 2020.gadā iegūstot pirmo vietu izdevniecības “Zvaigzne ABC” detektīvromānu konkursā.

Atbildi pareizi…

… un, iespējams, saņemsi Gunta Tālera detektīvromānu “Garās nakts mēness”.

1. Ko nozīmē vārds “trilleris”?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) divu skaņu rindas blakusskaņu ātrs, vairākkārtējs atkārtojums,

b) augstu, dzidru, augstumā strauji mainīgu balss skaņu kopums,

c) filma vai grāmata, kuras sižetam piemīt aizvien pieaugošs sasprindzinājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. Kāpēc Guntis Zariņš izvēlējās pseidonīmu?

a) nepatika savs uzvārds,

b) jau ir rakstnieks ar tādu vārdu un uzvārdu,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) tas ir moderni.

3. sauc Gunta Tālera pirmo uzrakstīto romānu?

a) “Pēdējais klients”,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) “Uzticīgais klients”,

c) “Pirmais klients”.

Sūti atbildes līdz 4.septembrim uz e-pastu info@dzirkstele.lv ar norādi “Konkursam “Garās nakts mēness”” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.