Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

KONKURSS: Vistu saimei ir savi noslēpumi

Izdevniecība “Ezerrozes grāmatas” ir laidusi klājā sinolietes Ingrīdas Bērziņas grāmatu bērniem “Vistu saimes noslēpumi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāstu un pasaku rakstīšana ir I.Bērziņas dvēseles prieks. “Es parasti rakstu par dzīvniekiem, un tad, redzot, ka manam brālim ir daudz vistu, man ienāca prātā, kāpēc gan nevarētu uzrakstīt kādu pasaku par vistām! Un, domājot par grāmatu nosaukumu, lai būtu interesantāk, izdomāju, lai ir “Vistu saimes noslēpumi”. Šī grāmatiņa man ātri rakstījās,” stāsta I.Bērziņa.

Grāmata domāta bērniem līdz 10-12 gadu vecumam. To var lasīt gan bērni paši, gan vecāki lasīt priekšā mazajiem. “Grāmatā ir skaistas ilustrācijas, un man pašai šķiet, ka grāmata ir diezgan interesanta,” saka rakstniece, kurai ideju jaunām grāmatām netrūkst.

Šogad iznāks arī viņas sarakstītā grāmata “Runcis Picis”. “Ziema ir ļoti pateicīgs laiks rakstīšanai. Iekurini krāsni, pagatavo ēst, kad sniegs, tad tas gan jārok slapju muguru, bet tas jau netraucē rakstīšanai. Esmu lasījusi, ka tiem, kas raksta, dienā vajagot kaut vienu teikumu uzrakstīt, bet jāraksta katru dienu!” stāsta I.Bērziņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildi pareizi…

… un iespējams saņemsi Ingrīdas Bērziņas grāmatu bērniem “Vistu saimes noslēpumi”.

1. Kur ir dzimusi Ingrīda Bērziņa?

a) Druvienā,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

b) Līgo,

c) Tirzā.

2. Kas ir grāmatas “Vistu saimes noslēpumi” māksliniece?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

a) Evelīna Priedīte,

b) Gundega Muzikante,

c) Anita Paegle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

3. Ingrīdas Bērziņas grāmatas “Runcis Picis” galvenais varonis ir:

a) izdomāts tēls,

b) viņas pašas kaķis,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

c) kaimiņu kaķis.

Sūti atbildes līdz 26.martam uz e-pastu info@dzirkstele.lvar norādi “Konkursam” vai īsziņā uz tālruni 26415659, norādot vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru!

Konkursa atbildes

14.martā laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. b) Gunāra Tirzīša pirmā grāmata iznāca 2013.gadā; 2. c) Gunārs Tirzītis vēl glezno; b) sērijā “Vakara (Lata) romāns” iznākušas četras Gunāra Tirzīša grāmatas. Gunāra Tirzīša romānu “Leģionārs” saņems Ausma Strupiša. Grāmatu var izņemt redakcijā mēneša laikā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.