Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Mazajiem Gulbenes novada māksliniekiem izcili panākumi konkursā

Galvenās balvas ieguvēja Amēlija Kļaviņa un viņas darbs “Svētku galds”. Foto: no Gulbenes mākslas skolas arhīva

Gulbenes mākslas skolas audzēkņi ir guvuši augstvērtīgus panākumus Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītajā bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā “Mosties pavasarim”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes mākslas skolas skolotāja Daiga Kaufmane “Dzirkstelei” stāsta, ka šajā konkursā piedalījās vairāki Gulbenes mākslas skolas skolēni, un tieši jaunāko klašu skolēni uzrādīja ļoti labu sniegumu. Šis ir sadraudzības konkurss, kurā piedalās piecas skolas, starp tām arī Gulbenes mākslas skola. Kopumā konkursā tika iesniegti vairāk nekā 160 autoru darbi.

Gulbenes mākslas skolas skolēni ieguva gan galveno balvu, gan 1. un 2.vietas, kā arī Atzinības rakstus. Par Gulbenes mazajiem māksliniekiem skolotāja D.Kaufmane saka: “Laba paaudze. Aug brīnišķīgi bērni, kas grib darīt un ir ieinteresēti. Pateicīga bija arī konkursa tēma “Mosties pavasarim”. Pirms tam Gulbenes mākslas skolas audzēkņi guva lieliskus panākumus arī konkursā “Putni etno, folk un tautas mūzikas skaņdarbos”. Arī šajā konkursā mūsu skolēniem ir 1.vietas,” lepojas skolotāja.

Konkursā “Mosties pavasarim” Gulbenes mākslas skolas audzēkne Amēlija Kļaviņa ar savu zīmējumu “Svētku galds” 1. līdz 3.klašu grupā ieguva galveno balvu. Amēlijas vecāki Sanita Puriņa un Kaspars Kļaviņš ļoti priecājas, ka meitai, mācoties Gulbenes mākslas skolas 1.klasē, ir tik augsti rezultāti.

Šajā konkursā 1. līdz 3.klašu grupā 1.vietu ieguva Marija Elizabete Bigune (skolotāja Beāte Medne), 2.vietu – Nora Sīmane (skolotāja D.Kaufmane), Leila Piebalga (skolotāja Rudīte Liepiņa), Laura Vajevska (skolotāja D.Kaufmane). Atzinības rakstu saņēma Amanda Dreimane (skolotāja R.Liepiņa), Emma Vilde Jašina (skolotāja R.Liepiņa). 4.līdz 6.klašu grupā Atzinības raksts Samantai Annai Ceriņai (skolotāja Marta Dumārova).

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.