Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ozolkalna amatierteātris “Spēlmaņi” dosies uz festivālu “Baltijas Rampa”

Foto: “Facebook”.

No 8. līdz 10.septembrim Jelgavā norisināsies viens no svarīgākajiem Baltijas valstu amatierteātru festivāliem – “Baltijas Rampa”. Šogad šajā amatierteātru festivālā izskanēs arī Gulbenes novada vārds un mūsu novadu pārstāvēs Ozolkalna amatierteātris “Spēlmaņi” ar Ineses Tālmanes lugu “Cerību ēnā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Amatierteātra “Spēlmaņi” režisore Tatjana Ābeltiņa “Dzirkstelei” atzīst: “Esam pagodināti!”

Gulbenes novada kultūras centra vadītāja Sarmīte Zdanovska laikrakstam stāsta, ka Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru mākslas eksperte Dace Vilne jau pēc Latvijas reģionālās amatierteātru skates uzsvēra, ka Ozolkalna amatierteātris “Spēlmaņi” Ineses Tālmanes lugu “Cerību ēnā” iestudējis ar izcilu režiju un aktierspēli. Spēlmaņi uz “Baltijas Rampu”, kas šogad notiek Jelgavā, dosies 8.septembrī.

Festivāla pirmsākumi meklējami ļoti tālā pagātnē, bet par mūsdienu festivāla sākumu var uzskatīt 2009.gadu, kad tas notika Lietuvas pilsētā Birštonā. Šis pasākums sevī apvieno dalībniekus no visām Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Tradicionāli reizi divos gados to organizē viena no trim Baltijas valstīm.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.