Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāmerienas pilī būs pasākums “Brīvprātīgais (seniors) izglītības iestādēs”

Stāmerienas pils. Foto: Pārsla Konrāde.

26.janvārī no pulksten 13.00 līdz 16.00 Stāmerienas pilī tiek gaidīti visi interesenti, pedagogi, seniori, sociālās aprūpes centru darbinieki, pašvaldības nozaru speciālisti, lai tiktos pasākumā “Brīvprātīgais (seniors) izglītības iestādēs”. Par to informē Stāmerienas pils projektu vadītāja kultūras jomā Anita Birzniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā laikā Stāmerienas pilī notiks projekta “Work together” (“Darboties kopā”) rezultātu izplatīšanas pasākums. Projekts “Darboties kopā” balstās uz starppaaudžu sadarbību, kuras laikā kopīgās aktivitātēs satikās cilvēki gados un bērni, tā stiprinot iekļaujošāku sabiedrību. Šis ir Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” līdzfinansēts projekts, kura mērķi ir veicināt starppaaudžu sadarbību skolās un pirmsskolās un pieaugušo, īpaši senioru, kā brīvprātīgo iesaistīšanos bērnu un skolēnu mācību procesā.

Pasākuma mērķis ir aktualizēt starppaaudžu mācīšanās nozīmi un tās iespējas labākas kopīgas sabiedrības veidošanai un iepazīstināt novada seniorus, skolu, bērnudārzu, sociālās aprūpes centru darbiniekus un nozaru speciālistus ar projekta sasniegtajiem rezultātiem.

Pasākumā aicināti piedalīties novada seniori, pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu pedagogi, sociālie darbinieki, atbalsta personāls, novada vadība un dažādu nozaru speciālisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmā:

13.00 – “Dzīves kvalitātes saglabāšana gadiem ejot” (Sanita Bertmane, Ikšķiles Senioru skolas vadītāja);

13.40 – projekta “Darboties kopā” sasniegtie rezultāti. Lauris Šķenders, projekta vadītājs. Brīvprātīgā darba atbalsta mehānismi Gulbenes novadā (Lelde Frīdenberga, jauniešu centrs “Bāze” projektu vadītāja);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

14.00 – pieredzes stāsti: “Starppaaudžu mācīšanās iespējas iesaistot senioru brīvprātīgos pirmsskolā. Pieredzes Stāķu bērnudārzā” (Inese Laizāne, Stāķu PII vadītāja); projekta senioru brīvprātīgo pieredze Bukarestē Rumānijā un Palermo Sicīlijā (Herunda Zuša, Elvīra Balode, Vija Kokareviča, brīvprātīgās); Kāpēc ir vērts būt brīvprātīgajam? Vietējā brīvprātīgā darba iniciatīva “Selfijs ar senioru” (Dailis Kadils, Maiga Birzniece, brīvprātīgie);

15.00 – kafija;

15.30 – muzikāls sveiciens no novadniekiem: Sabīne Krilova (vokāls), Jana Aņisimova (klavieres).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiks organizēts transports no Gulbenes kultūras centra pulksten 12.30 un atpakaļ uz Gulbeni pulksten 16.20.

Obligāta pieteikšanās līdz 24.janvārim elektroniski ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.