Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Staru bibliotēkā – jauniešu zīmējumu izstāde

Staru bibliotēka ir tā vieta, kur labprāt tiekas draugi Aleksandrs Ļeonovs (no kreisās) un Kristers Zāģeris. Abiem kopīgu interešu ir daudz, viena no tām – zīmēšana. Foto: Gatis Bogdanovs.

Staru bibliotēkā aplūkojama jauniešu Aleksandra Ļeonova un Kristera Zāģera hobija izstāde “Satikšanās krustpunkts”. Kristers un Aleksandrs brīvajā laikā bibliotēkā attīsta savu talantu – zīmēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī “Dzirkstele” jauniešus satiek bibliotēkā. Viņi atzīst, ja ir vēlme, tad vasarā brīvo laiku var pavadīt interesanti un lietderīgi. Abi ir draugi kopš bērnības. Kristers, kurš tagad dzīvo Līgo pagastā, savulaik dzīvoja Staros, bet Aleksandrs, kurš dzīvo Salaspilī, Staros vasaras brīvlaikos ciemojas pie savas omītes.

Viņi nav mācījušies mākslas skolā, bet viņiem ļoti patīk zīmēt. Kristera mamma Linda Zāģere priecājas par abu jauniešu draudzību un kopīgajām interesēm.

“Nav ko darīt tiem, kam negribas neko darīt. Uzskatu, ka mums ir diezgan plašs piedāvājums, ko darīt, un tie, kas vēlas, atrod iespējas, ko darīt. Viņi ir tam piemērs. Puiši visu laiku ir kustībā un atrod, ko darīt,” saka Kristera mamma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Puiši, cik vien iespējams, izbauda vasaru. “Daudz zīmējam, sportojam, piedalāmies jauniešu centra organizētajos pasākumos,” stāsta Kristers, kurš labprāt pasākumos atsaucas aicinājumam būt par dīdžeju, jo viņam ļoti patīk mūzika. Kristers rudenī uzsāks mācības Gulbenes novada vidusskolas 10.klasē. Viņš izvēlējies humanitāro novirzienu. Tas, viņaprāt, varētu noderēt, piemēram, izvēloties profesiju “skatuves tehniķis” vai arī kaut ko citu, saistītu ar mūziku. “Ir daudz iespēju, ko es varētu realizēt, domājot par profesiju,” saka Kristers.

Viņš priecājas, ka labākais draugs viņu iesaistījis volejbola spēlē. Abi ir gandarīti, ka pavisam nesen notikušajās pludmales volejbola sacensībās, kas notika Stāķos, izdevās izcīnīt otro vietu.

“Aleksandrs nodarbojas ar volejbolu, bet man vienkārši patīk sportot. Ir interesanti,” uzsver Kristers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Abus aizrauj arī ekstrēmie sporta veidi, piemēram, parkūrs. Viņi laikrakstam rāda arī pašu uzņemtus video, kā ar parkūru nodarbojas laukā, pārvarot dažādus šķēršļus. Tā būtība ir kustība, kas tik ļoti patīk abiem puišiem. Kristers un Aleksandrs atzīst, ja brīvlaiku pavada, nodarbojoties ar to, kas patīk un aizrauj, tad vasara paskrien ļoti ātri.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.