Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz skatuves Gulbenē — jaunie aktieri

UZ SKATUVES Gulbenes novada vidusskolas 7. līdz 12.klašu teātra pulciņa dalībnieki ar teātra izrādi “Vilka midzenis”. Ir notikusi slepkavība, ir bēdu sagrauzta atraitne, advokāte, detektīvi, un sākas nozieguma šķetināšana. FOTO: GATIS BOGDANOVS

25.aprīlī Gulbenes novada kultūras centra lielā skatuve piederēja skolēnu teātra pulciņu dalībniekiem, kuri rādīja mācību gada veikumu – sagatavotos teātra uzvedumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Teātra dienā piedalījās četri teātra pulciņi un skatītājiem bija iespēja redzēt četras izrādes: I.Šteinberga “Kas dēj olas Lieldienās?” – Stāķu pamatskolas 5. un 6.klases skolēnu teātra pulciņa izrāde (vadītāja Sanita Dreimane), I.Šteinberga “Gotiņa Parastā” – Sveķu pamatskolas teātra pulciņa izrāde (vadītājas Velga Janoviča, Sanita Pavārniece-Pliskava), E.Blaitone “Pauks un Šmauks” – Gulbenes novada vidusskolas 1. līdz 6.klašu teātra pulciņa izrāde, A.Starobiņeca “Vilka midzenis” – Gulbenes novada vidusskolas 7. līdz 12.klašu teātra pulciņa izrāde (vadītāja Inga Anča).

Izrādes vērtēja režisores Ilvita Kļaviņa, Ineta Krastiņa un Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova.

“Katra izrāde bija īpaša, ar savu odziņu, pārliecinājāmies, ka skolēni labprāt spēlē teātri un uzskata par svarīgu gan vēstījumu no skatuves, gan savstarpējo saspēli, gan kontaktu ar skatītājiem. Pulciņu dalībnieki ar interesi uzklausīja žūrijas ieteikumus un komentārus,” saka Izglītības pārvaldes izglītības metodiķe Maija Skopāne.

Stāķu pamatskolas pulciņa dalībnieki saņēma pateicību par veiksmīgu repertuāra izvēli, akcentējot tradīciju nozīmi mūsdienu sabiedrības izglītošanā. Sveķu pamatskolas pulciņam – pateicība par labu sniegumu izrādes mākslinieciskajā realizācijā un teicamu darbu ar aktieriem, Gulbenes novada 1. līdz 6.klašu pulciņam – pateicība par veiksmīgiem epizožu izspēles risinājumiem un dinamisku izrādes gaitu, 7. līdz 12.klašu pulciņam – pateicība par veiksmīgu risinājumu izrādes koptēla veidošanā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.