Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt apbalvojumiem kultūrizglītības nozarē talantīgos bērnus, jauniešus un skolotājus

Foto: “Lnkc.gov.lv”.

Kultūras ministrija (KM) aicina pieteikt apbalvojumam 10-25 gadus vecus bērnus un jauniešus, kuri 2021.gadā guvuši nozīmīgus panākumus starptautiskos konkursos, skatēs un izstādēs, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) pārstāve Linda Ertmane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa pavēstīja, ka ar augstāko apbalvojumu kultūrizglītības nozarē – KM apbalvojumu – tiek novērtēti Latvijas bērnu un jauniešu sasniegumi starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs iepriekšējā kalendārajā gadā mākslas un dizaina, mūzikas un dejas nozarēs. Apbalvojuma pretendenti ir arī pedagogi un koncertmeistari, kuri gatavojuši bērnus un jauniešus starptautiskajiem konkursiem, izstādēm un skatēm, kurās iegūtas godalgotas vietas.

KM apbalvojums tiek piešķirts ik gadu kopš 1998.gada. Balvas piešķiršanas norisi nodrošina LNKC. Pērn par panākumiem 2020.gadā apbalvojumu saņēma 43 audzēkņi, kā arī viņu pedagogi un koncertmeistari.

Pieteikumu pieņemšana notiek 4.martam. Pieteikumi jāiesniedz LNKC, Pils laukumā 4, Rīgā, LV-1050, klātienē, pa pastu vai elektroniski parakstīti uz LNKC elektroniskā pasta adresi “lnkc@lnkc.gov.lv” ar norādi KM balvas konkursam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apbalvojuma pasniegšanas pasākums un laureātu izziņošana plānota 2022.gada maijā reizē ar LNKC iedibinātās Cimzes balvas pasniegšanu izcilākajiem kultūrizglītības pedagogiem. Reaģējot uz mainīgo epidemioloģisko situāciju valstī, pasākuma norises datums un formāts var tikt mainīts, uzsvēra LNKC pārstāve.

LETA

Sīkāka informācija šeit

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.