Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Cēsu novadā „BMW” vadītājs bēg no policijas ar 178 km/h lielu ātrumu

Naktī uz 4.aprīlī Cēsu novadā kāds „BMW” automašīnas vadītājs ievērojami pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus. Nepakļaujoties policijas norādījumiem apturēt transportlīdzekli, persona uzsāka bēgšanu, kuras laikā palielināja savu braukšanas ātrumu līdz pat 178 km/h. Likuma pārkāpējs ar savu rīcību guva sodu par atļautā ātruma pārkāpšanu, nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām, kā arī braukšanu bez jebkāda veida transportlīdzekļa tiesībām, esot alkohola apreibumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pirmdien, 4.aprīlī, pulksten 1.03 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Cēsu novada Līgatnes pagastā, autoceļa posmā Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža, pamanīja „BMW” autovadītāju, kurš neapdzīvotā vietā pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu. Spēkrata vadītājs turpināja savu kustību, ignorējot policijas norādījumus apturēt transportlīdzekli, kā arī apzināti palielināja braukšanas ātrumu līdz pat 178 km/h, vietā, kur atļautais ātrums ir 90 km/h. Tāpat, iebraucot apdzīvotā vietā, tika fiksēts, ka „BMW” vadītājs traucies ar ātrumu 151 km/h. Pēc „BMW” apturēšanas un veiktās autovadītāja pārbaudes, tika noskaidrots, ka persona vadījusi transportlīdzekli bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Veicot alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā, vīrietim tika konstatēts 0,33 promiļu reibums. Par šādu rīcību uzsākts kriminālprocess,” informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

Par notikušo policija uzsākusi arī administratīvo procesu gan par nepakļaušanos policijas prasībām apturēt transportlīdzekli, gan par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā un ārpus tās.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu ārpus apdzīvotas vietas par vairāk kā 60 km/h, vadītājam tika noteikts 480 eiro sods un sešu mēnešu tiesību aizliegums, bet par ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā vīrietim pienākas 680 eiro liels sods un tiesību aizliegums uz vienu gadu. Savukārt par nepakļaušanos policijas prasībai apturēt transportlīdzekli personai var tikt piemērots naudas sods no 1200 līdz 2000 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību liegums uz pieciem gadiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija aicina vadītājiem nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

Video ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.