Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotājiem būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas par savām tiesībām

Ceturtdien, 17. martā, tiks uzsāktas “Brīvo juridisko profesiju dienas 2022”, kuru laikā iedzīvotājiem laika posmā no 17. marta līdz 29. aprīlim būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas pie zvērinātiem tiesu izpildītājiem, zvērinātiem advokātiem, zvērinātiem notāriem un sertificētiem mediatoriem, risinot dažādus juridiska rakstura jautājumus. Par to informē Tieslietu ministrijas Komunikācijas departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Kristena Ansa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvo juridisko profesiju dienu norises grafiks:

17. martā – Tiesu izpildītāju diena

Tiesu izpildītāji iedzīvotājus konsultēs par fiziskās personas atbrīvošanu no parādsaistībām un parādu pārvaldību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bezmaksas konsultācijas norisināsies visas dienas garumā caur e-pastu “tidienas@lzti.lv”, caur “Whatsapp” platformu uz tālruni 27840355, sūtot ziņas caur “Facebook Messenger” platformu uz LZTI “Facebook” kontu www.facebook.com/LZTIP, kā arī plānots atvērt tālruņa līniju. Plašāka informācija pieejama “www.lzti.lv”.

No 21. līdz 25. martam – Advokatūras dienas

Advokatūras dienu laikā zvērināti advokāti pēc iepriekšēja pieraksta sniegs bezmaksas konsultācijas par dažādiem tiesību jautājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar izvēlēto advokātu, ja viņš būs pieteicies sniegt konsultāciju, jāsazinās individuāli. Informācija par advokātiem, konsultāciju vietām un laikiem tiks ievietota Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģijas mājaslapā www.advokatura.lv. Pirms konsultācijas nepieciešams iepriekš pieteikties pie konkrētā advokāta.

Datums tiks precizēts – Notāru diena

Notāru dienā iedzīvotājiem būs iespēja konsultēties par darījumiem ar nekustamajiem īpašumiem un labticīgā ieguvēja aizsardzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bezmaksas konsultācijas norisināsies “Zoom” platformā. Plašāka informācija pieejama Latvijas Zvērinātu notāru padomes “Facebook” kontā www.facebook.com/mansnotars.

Tāpat Notāru dienā tiks rīkots pasākums vidusskolu jauniešiem “Iekāp notāra kurpēs.” un “Krāpšanas rokasgrāmatas” atvēršanas pasākums.

No 25. līdz 29. aprīlim – Mediācijas dienas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sertificēti mediatori Mediācijas dienās organizēs bezmaksas konsultācijas un dažādus bezmaksas seminārus tiešsaistes režīmā par mediāciju un ar to saistītajiem jautājumiem.

Bezmaksas konsultācijas norisināsies telefoniski pa tālruni 28050777, kā arī vēršoties pie jebkura no sertificētajiem mediatoriem, kuru kontakti atrodami sertificētu mediatoru mājaslapā www.sertificetimediatori.lv/mediatori/. Norādāms, ka bezmaksas telefoniskas konsultācijas tiek sniegtas visu gadu.

Plašāka informācija drīzumā būs pieejama sertificētu mediatoru mājaslapā www.sertificetimediatori.lv/.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.