Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Krievijas Federācijas pilsoņi vēl līdz 30.novembrim var iesniegt dokumentus uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai

Foto: PMLP.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) atgādina, ka Krievijas Federācijas pilsoņiem, kuri līdz 1. septembrim nebija iesnieguši dokumentus Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusa pieteikšanai vai nebija veikuši pieteikšanos atkārtotai valsts valodas pārbaudei, vēl līdz 30.novembrim ir iespēja iesniegt dokumentus uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja šīs personas nebūs iesniegušas Pārvaldē dokumentus, lai turpinātu likumīgi uzturēties valstī, tām Latvijas Republikas teritorija būs jāatstāj.

“Atkārtoti aicinām neatlikt konsultēšanos ar Pārvaldes ekspertiem un dokumentu iesniegšanu uz pēdējo mirkli. Ja līdz 30. novembrim dokumenti netiks iesniegti, personas uzturēšanās Latvijas Republikā kļūs nelikumīga,” uzsver Pārvaldes priekšniece Maira Roze.

Svarīgi ņemt vērā, ka dokumentus iespējams iesniegt, ja uz personu attiecas likums “Par Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusu Latvijas Republikā” vai kāds no Imigrācijas likumā noteiktajiem pamatiem termiņuzturēšanās atļaujas vai pastāvīgās uzturēšanās atļaujas pieprasīšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plašāka informācija par Imigrācijas likuma grozījumiem un izņēmumiem attiecībā uz valsts valodas pārbaudi noteiktām personu grupām pieejama Pārvaldes tīmekļa vietnes www.pmlp.gov.lv sadaļā “Aktuālākais par Imigrācijas likuma grozījumiem”.

Papildu informāciju/konsultāciju par turpmāko procesu un/vai dokumentu iesniegšanu var iegūt, rakstot e-pasta vēstuli uz adresi mn@pmlp.gov.lv vai zvanot uz Pārvaldes informatīvo tālruni 67209400.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.