Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lauksaimniecības izstāde “Pavasaris 2022” notiks 30.gadu pēc kārtas

Publicitātes foto.

Šogad lauksaimniecības un tehnisko nozaru izstādē PAVASARIS biznesa centrā RĀMAVA lielāks uzsvars tiks likts uz saimnieku savstarpējās sadarbības veicināšanu, kā arī uz atvērtu dialogu ar Zemkopības ministriju. Izstādē dalību ir apstiprinājuši 240 dalībnieki no visiem Latvijas novadiem, būs satiekami arī ražotāju pārstāvji no dažādām valstīm. Līdz šim nebijusi iespēja būs satikt Zemkopības ministrijas pārziņā esošo iestāžu pārstāvjus un ekspertus vienuviet – Zemkopības ministrijas kopstendā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādes vadītāja Laura Lūse uzsver, ka šŠobrīd sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos Latvijas lauksaimniekiem tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Ņemot vērā bažas par globālo pārtikas piegādes ķēžu traucējumiem, aizvien vairāk tiek jautāts, vai Latvijas lauksaimnieki spēs turpināt darbu un atbildēt uz pieaugošo pieprasījumu pēc lauksaimniecības produkcijas.

Latvijas Republikas zemkopības ministrs Kaspars Gerhards par esošo situāciju: “Energoresursu cenu pieaugums rudenī, palielinājis ražošanas izmaksas Latvijas lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem, bet Krievijas karš Ukrainā vēl arī būtiski negatīvi ietekmējis piegāžu ķēdes. Neskatoties uz to, Latvijas lauksaimnieki un pārtikas ražotāji turpina ražot un nodrošināt mūsu iedzīvotājus ar pārtikas produktiem nepieciešamajā apjomā.”

Izstādē PAVASARIS 2022 Zemkopības ministrijas kopstendā saimniekiem būs iespēja satikt ministrijas un tās iestāžu ekspertus, lai iegūtu informāciju par pieejamiem pakalpojumiem, atbalsta programmām un citiem aktuāliem jautājumiem. “Ikgadējā starptautiskā lauksaimniecības biznesa izstāde RĀMAVĀ ir būtisks notikums visai lauksaimnieku saimei. Tā rosinās jaunas idejas, zināšanas un pieredzes apmaiņu, kā organizēt un attīstīt ražošanu šajos ģeopolitiskajos apstākļos, kad visapkārt valda nenoteiktība,” atzīmē K. Gerhards.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs dienu garumā apmeklētājiem būs iespēja piedalīties īpašā izglītojošā programmā – lauksaimniecības forumā, kurā tiks pārrunātas aktuālas tēmas lauksaimniekiem, lopkopjiem, sēklaudzētājiem, aitkopjiem, biškopjiem, augļkopjiem.

Izstāde PAVASARIS 2022 norisināsies no 12. līdz 14. maijam biznesa centrā RĀMAVA Valdlaučos. Ik gadu to apmeklē vairāki tūkstoši interesentu, kas ir saistīti ar lauksaimniecību un citām tehniskajām nozarēm. Izstādē piedalīsies arī uzņēmumi, kuri piedāvās energoefektivitātes uzlabošanas risinājumus, uzņēmumi no finansēšanas un apdrošināšanas sektora, kā arī mājražotāji, kas piedāvās iegādāties savu produkciju.

Lauksaimniecības un mežsaimniecības biznesa centrs RĀMAVA (SIA “A.M.L.”) dibināts 1992. gadā un ir lielākais lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares izstāžu organizētājs Latvijā. Ik gadu RĀMAVA notiekošajās starptautiskajās biznesa izstādēs risinājumus un idejas izaugsmei rod vairāk nekā 4000 saimniecību un uzņēmumu.

Plašāka informācija – mājaslapā, un www.facebook.com/ramava.lv .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.