Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

No 16. oktobra tiks apturēta Vientuļu un Pededzes robežšķērsošanas vietu darbība uz Latvijas robežas ar Krieviju

Foto: “Mk.gov.lv”.

Ministru kabineta 12. oktobra ārkārtas sēdē pieņemts rīkojuma projekts “Par robežšķērsošanas vietu uz Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežas darbības apturēšanu”, kas paredz no šī gada 16. oktobra apturēt Vientuļu un Pededzes robežšķērsošanas vietu darbību. Par to informē Iekšlietu ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīkojums pieņemts saistībā ar Krievijas pieņemto lēmumu no šī gada 16. oktobra Ukrainas pasu turētājiem ļaut ieceļot Krievijā no trešajām valstīm tikai divās robežšķērsošanas vietās – caur Šeremetjevas starptautisko lidostu Maskavā, Krievijā, un caur Vientuļu robežšķērsošanas vietu uz Latvijas un Krievijas robežas.

Šāds Krievijas lēmums ir ne tikai mēģinājums šķelt Eiropas Savienību un radīt spriedzi tās pierobežā, bet arī radīt apstākļus uz Latvijas–Krievijas robežas, kas var būtiski ietekmēt sabiedrisko kārtību un radīt valsts drošības apdraudējumu. Tādējādi, lai nepieļautu iespējamu sabiedriskās kārtības, kā arī valsts drošības apdraudējumu un izvairītos no radītās situācijas iespējamām nelabvēlīgām sekām, nepieciešams apturēt Latvijas – Krievijas robežšķērsošanas vietu darbību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Kur vēl lielāks stulbums?🤦‍♂️
    Aizslēdz robežpunktu, lai ukraiņi nevar izbraukt.😂

  2. Kamon pasi tik naidu tada veida kurina,es ta i nesaprotu ko tad Krievija Latvijai sliktu ir izdarijusi

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.