Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

PMLP pilnveidojusi informatīvā tālruņa pakalpojumu un aicina klientus saņemt konsultācijas telefoniski

Foto: PMLP.

Lai ātri un ērti sniegtu klientiem aktuālāko informāciju par migrācijas, personu apliecinošo dokumentu un citiem iestādes kompetences jautājumiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) palielinājusi ilggadējā informatīvā tālruņa 67209400 apkalpošanas kapacitāti. Turpmāk zvanu uzklausīšana tiks nodrošināta ārpakalpojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tādējādi informatīvā tālruņa darbu nodrošinās vairāk operatoru, kas ļaus telefoniski konsultēt plašāku klientu loku un darba dienās nodrošinās ātru un ērtu informācijas saņemšanu.

“Šogad informatīvā tālruņa pakalpojuma ietvaros esam snieguši vairāk nekā 10 tūkstošus konsultāciju par Imigrācijas likuma grozījumiem, kā arī gandrīz 20 tūkstošus konsultāciju par citiem PMLP pakalpojumiem. Šī pakalpojuma pilnveidošana ļaus klientiem saņemt vēl labāku servisu nekā iepriekš,” uzsver PMLP priekšniece Maira Roze.

Zvanot uz informatīvo tālruni, var ātri un ērti iegūt informāciju par sev aktuāliem jautājumiem, piemēram, Imigrācijas likuma grozījumiem, vīzām un uzturēšanās atļaujām, personu apliecinošiem dokumentiem, deklarēšanās un Fiziskā personu reģistra un citiem PMLP pakalpojumiem. Tāpat informatīvajā tālrunī var arī iegūt atbildes uz jautājumiem par pagaidu aizsardzības statusa piešķiršanu, uzturēšanās atļauju vai vīzu anulēšanu Ukrainas valstspiederīgajiem.

Informatīvais tālrunis ir pieejams darbdienās: no pirmdienas līdz ceturtdienai zvani tiek uzklausīti no plkst. 8.30 līdz plkst. 16.00, piektdienās – no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.