Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Policija aicina atsaukties no prettiesiskām darbībām cietušus tūrisma aģentūras “Ceļojumzinis” klientus

Valsts policija (VP) aicina atsaukties uzņēmuma “Ceļojumzinis” klientus, kuri cietuši no tūrisma aģentūras prettiesiskām darbībām, aģentūru LETA informēja policijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VP Rīgas reģiona pārvaldē atrodas kriminālprocess par “Ceļojumziņa” veiktām, iespējams, prettiesiskām darbībām. Proti, uzņēmumā tika noslēgti līgumi par tūrisma pakalpojumu sniegšanu un saņemti avansa maksājumi, bet vēlāk iedzīvotājiem netika atmaksāta iemaksātā nauda par atceltajiem ceļojumiem saistībā ar Covid-19 izplatību.

Saskaņā ar izmeklēšanā iegūtajām ziņām no minētajām “Ceļojumziņa” darbībām ir cietis ievērojams skaits personu, tādēļ policija aicina atsaukties ikvienu cietušo.

Cietušo rakstiskie iesniegumi policijai jāadresē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 3.biroja 3.nodaļai uz pasta adresi Gaujas iela 15, Rīga, LV-1026, bet ar e-parakstu parakstītie iesniegumi sūtāmi uz e-pasta adresi “kanc.krpp@riga.vp.gov.lv”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu efektīvāku izmeklēšanu, policija aicina iesniegumā detalizēti aprakstīt apstākļus, kādos tika slēgta vienošanās ar tūrisma aģenta pārstāvjiem, kad, kā un kādā apmērā tika veikta samaksa, kad bija paredzēts plānotais brauciens, kad un kādu iemeslu dēļ tika paziņots vai iegūta informācija par brauciena atcelšanu, vai samaksātie finanšu līdzekļi ir tikuši atmaksāti.

Iesniegumam policija aicina pievienot apliecinātas kopijas dokumentiem, kas ir saistīti ar noslēgto vienošanos par tūrisma pakalpojumu sniegšanu, apmaksas veikšanu un notikušo saraksti starp personām.

Policija norādīja, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) jau bija izplatījis paziņojumu par tūrisma aģenta licences apturēšanu “Ceļojumzinim” un aicinājis patērētājus būt uzmanīgiem, veicot komplekso tūrisma ceļojumu rezervācijas, pārliecināties PTAC tūrisma operatoru un aģentu datu bāzē, vai attiecīgais tūrisma aģents ir pilnvarots pārstāvēt tūrisma operatoru, kura vārdā ir noslēgts līgums, un lūgt tūrisma operatora apliecinājumu par rezervācijas spēkā esamību un naudas saņemšanas apliecinājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka pērn rudenī uzņēmumam apturēta saimnieciskā darbība. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Danieļus Šuškevičs. 2019.gadā uzņēmums apgrozījis 83 996 eiro un strādājis ar 20 076 eiro peļņu.

LETA

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.