Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Kalnciema kvartālā Rīgā notiks Gulbenes novada diena

Rīgā varēs dzirdēt arī grupas “Saburzīts, bet solīds” sniegumu. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Sestdien, 27.maijā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 Kalnciema kvartālā Rīgā notiks Gulbenes novada diena, aģentūru LETA informēja organizatoru pārstāve Darja Trizna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk nekā 20 Gulbenes novada zemnieki, amatnieki un mājražotāji tirgos sava novada tradicionālos ēdienus un amatniecības izstrādājumus, kā arī iepazīstinās ar novada kultūru un tradīcijām caur meistaru darbnīcām un mākslinieku priekšnesumiem uz skatuves.

Starp tirgotājiem varēs sastapt arī radošo apvienību “Piektā māja” un Druvienas pagasta amata meistarus, kas piedāvās savus meistardarbus. Vienlaikus ar daudzpusīgu un aktuālu piedāvājumu tirgū piedalīsies iemīļotie iknedēļas tirgotāji.

Līdztekus novada iepazīšanai caur gastronomiju un amatniecību ikviens aicināts baudīt īpašu kultūras programmu. No plkst. 11.00 līdz 12.00 latviešu tautas dziesmu pasauli izzināt ļaus Druvienas folkloras kopa “Pērlis”, no plkst. 12.30 līdz 14.00 izklaidēs improvizācijas teātris, bet no plkst. 14.30 līdz 15.30 uz skatuves uzstāsies grupa “Saburzīts, bet solīds”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas dienas garumā plānotas arī radošas darbnīcas un aktivitātes. Kopā ar Druvienas meistariem būs iespējams radīt savus koka suvenīrus. Radošā apvienība “Piektā māja” piedāvās cianotipijas darbnīcu, savukārt Gulbenes novada bibliotēka aicinās uz literāru tikšanos ar grāmatu autori novadnieci Leldi Kovaļovu.

Uz radošu un izglītojošu darbošanos, kā arī interaktīvām spēlēm un aktivitātēm aicinās Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs, izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un tvaiks”, Stāmerienas pils un Gulbenes novada jaunieši. Vienlaikus apmeklētājiem būs iespējams uzzināt par novada plašo un daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu un lielākajiem kultūras pasākumiem vasaras sezonā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.