Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Šogad Lielajā Talkā koordinatori sacentīsies par 1000 eiro vērtu balvu

22.aprīlī visā Latvijā notiks Lielā Talka. Dodot startu pirmstalkas mēnesim, Lielās Talkas ieskandināšanas pasākumā, kas otrdien notika Rīgas pilī, talkas organizatori izsludināja draudzīgu sacensību Lielās Talkas koordinatoriem. Tas koordinators, kuras pašvaldības teritorijā tiks piereģistrēts visvairāk talkošanas vietu, saņems dāvanu katri ceļojumam 1000 eiro vērtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumā Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme atzina, ka ideja radās, pateicoties Valsts prezidenta Egila Levita ierosinājumam kaut kā īpaši pateikties visaktīvākajiem pašvaldību koordinatoriem. Ik gadu prezidents atzīmē, cik lielu darbu tieši koordinatori iegulda, lai Lielā Talka mūsu valstī notiktu nu jau 16 gadus pēc kārtas. Talkas koordinatori ir Lielās Talkas kustības balsts. Pateicoties viņu aktivitātei un ticībai zaļas un tīras Latvijas idejai, katru pavasari talcinieki var sanākt organizētās talkās, lai kopīgiem spēkiem virzītu mūs tuvāk mērķim – sakoptai un tīrai valstij. Tāpēc tieši viņi ir pelnījuši vislielāko atzinību.

“Arī iepriekšējos gados esam centušies visādi atzīmēt mūsu koordinatoru darbu, piemēram, apbalvojot tos, kuri bijuši kopā ar talku kopš tās pirmsākumiem. Taču šogad vēlējāmies radīt pozitīvu un motivējošu sacensību starp novadiem, lai talku padarītu vēl aizraujošāku. Tieši no talciniekiem būs atkarīgs, kurš novads uzvarēs šajās “sacensībās”. Jo vairāk talku vietu, no pieteiktajām vietām, tiks reģistrēts, jo lielāka iespēja, ka tieši tas novads izvirzīsies priekšgalā un tā koordinators saņems jauku balvu, lai dotos ceļojumā pēc labi padarīta un nesavtīgi ieguldīta darba,” saka V.Jaunzema.

Jau tagad ikviens var pieteikt savas atkritumu savākšanas vai vides labiekārtošanas talkas vietas Lielās Talkas mājaslapā www.talkas.lv, sadaļā “Lielās Talkas ’23 karte”. Tajā varat pieteikt trīs veidu talkas – atkritumu savākšanas talkas, labiekārtošanas talkas vai apvienotās talkas – labiekārtošanas un atkritumu savākšanas talkas. Interaktīvā karte atradīsiet šeit: https://talkas.lv/apstiprinatas-talkas/.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Desmitiem pamuļķu rausies melnās miesās lai sakoptu sev nepiederošu īpašumu un vagars par to sanjems 1000€ un ceļojumu atpūtai…. 🙂 🙂
    Bet antiņi ar grābekļiem nesaņems neko varbūt kādu ērci.
    Lielā vadoņa Ļeņina idejas joprojām dzīvas starp pastalniekiem!
    3x Urā biedri

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.