Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Uz reģionālā autoceļa no Madonas līdz Dzelzavai notiek plaši būvdarbi

Foto: Renārs Koris.

Turpinās plaši būvdarbi uz reģionālā autoceļa Pļaviņas (Gostiņi)–Madona–Gulbene (P37) 17,3 kilometru garā posmā no Madonas līdz Dzelzavai (42,78.–60,14. km). Posma pārbūve tika uzsākta 2022. gada pavasarī, to plānots pabeigt šoruden.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” infomē, ka dažādi būvdarbi patlaban norit vairākās vietās, tāpēc ieviesti seši pagaidu luksofori un autovadītājiem jārēķinās ar stundu un desmit minūtēm, lai izbrauktu visu remontdarbu posmu.

Pagājušajā gadā 11 kilometros jau daļēji tika pārbūvētas ceļa konstruktīvās kārtas un ieklāta asfalta apakškārta. Patlaban tur ieklāj asfalta saistes kārtu, tam sekos virskārtas izbūve. Pērn izbūvētajā asfalta apakškārtā pēc ziemas vietām tika konstatēti defekti, kurus būvuzņēmējs jau ir novērsis par saviem līdzekļiem.

Atlikušajā 6,3 km posmā demontē esošo asfaltu, pārbūvē ceļa konstruktīvās kārtas un caurtekas un noslēgumā ieklās asfaltbetona segumu trīs kārtās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atjauno arī autobusu pieturvietas, esošās nobrauktuves un krustojumus. Pie Sarkaņu kapiem izbūvēs paplašinātu ceļa nomali ar asfaltbetona segumu, izveidojot 3 m platu apstāšanās joslu. Laukumā pretī Madonas graudu pirmapstrādes kompleksam paredzēts iekārtot joslu ar iespēju veikt kravas svēršanas pārbaudes.

Autoceļa P37 krustojumu ar Pils ielu Cesvainē pārbūvē par rotācijas apli ar apgaismojumu.

1968. gadā būvētajam tiltam pār Sūlas upi patlaban sien stiegrojumu un gatavo veidņus, savukārt Kujas tilta atjaunošana jau ir pabeigta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Posmā uzstādīs arī jaunas ceļa zīmes, signālstabiņus, barjeras un ieklās ceļa horizontālo marķējumu.

Darbus veic piegādātāju apvienība “ACBR8” par līgumcenu 12 479 679 miljoni eiro (ar PVN). Projekta autors ir AS “Ceļuprojekts”, būvuzraudzību veic SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.