Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Valsts policija kopā ar CSDD veic transportlīdzekļu pārbaudes, trīs dienu laikā 23 pārkāpumi uz Vidzemes autoceļiem

Publicitātes foto: VP.

Pagājušajā nedēļā Valsts policija (VP) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) veica transportlīdzekļu pārbaudes – trīs dienu laikā 23 pārkāpumi un 13 anulētas tehniskās apskates.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopumā Vidzemē pārbaudītas 190 automašīnas, to tehniskā atbilstība braukšanai, liekot uzsvaru kravnesībai uz asīm (vai netiek pārkāpts pieļaujamais kravas svars), kā arī riepu, bremžu un ritošās daļas atbilstību normatīvo aktu prasībām,” informē VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Ieva Ploriņa.

Laika posmā no 11. līdz 13.maijam VP Vidzemes reģiona pārvalde (VRP) sadarbībā ar CSDD organizēja satiksmes kontroles pasākumus, kuros pastiprināta uzmanība tika pievērsta transportlīdzekļu kravnesībai uz asīm (vai netiek pārkāpts pieļaujamais kravas svars), kā arī riepu, bremžu un ritošās daļas atbilstību normatīvo aktu prasībām. Vairumā gadījumu autovadītāju spēkrati atbilda noteiktajām prasībām, tomēr sastapti arī autovadītāji, kuru auto konstatēja neatbilstību.

11.un 12.maijā satiksmes uzraudzība tika organizēta Valkas un Valmieras iecirkņa apkalpojamajās teritorijās. Kopumā tika pārbaudīti 130 transportlīdzekļi, kur 12 gadījumos tika noteikta neatbilstība automašīnas tehniskajam stāvoklim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

13. maijā CSDD un VP VRP turpināja pārbaudes Cēsu iecirkņa apkalpojamajā teritorijā. Pārbaužu laikā kopā pārbaudīti 60 transportlīdzekļi. Neatbilstošu tehnisko stāvokli konstatēja 11 transportlīdzekļiem.

Pārbaužu laikā CSDD par neatbilstību normatīvo aktu prasībām 2 transportlīdzekļiem noņēma numurzīmes, liedzot dalību ceļu satiksmē.

“Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka laika posmā no 1.maija līdz 1.oktobrim aizliegts braukt ar transportlīdzekli, kuram ir riepas ar radzēm. Valsts policija sadarbībā ar CSDD arī turpmāk veiks šāda veida transportlīdzekļu pārbaudes,” uzsver I.Ploriņa.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.