Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

REKLĀMA: Kā izvēlēties logus savam mājoklim?

Logi mājoklī pilda ļoti būtisku funkciju, tādēļ tie jāizvēlas īpaši rūpīgi. Mūsdienās pieejami dažāda veida un materiālu logi, kas ļauj ikvienam izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Pirmais jautājums, uz kuru jāatbild, domājot par logu nomaiņu mājoklī, ir – kādu materiālu izvēlēties. Šobrīd pieejami trīs varianti – PVC logi, koka logi un alumīnija logi. Katram no tiem ir sava specifika, kam jāpievērš uzmanība pirms lēmuma pieņemšanas.

Plastmasas logi

PVC jeb plastmasas logi noteikti ir viena no populārākajām izvēlēm mūsdienās. Tie ir pieejami gan cenas, gan arī dizaina ziņā, tie ir viegli kopjami, arī šādu logu montāža nav sarežģīta.

Šāda veida logus var iedalīt vairākās klasēs – tas dod iespēju katram izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

  • Ekonomiskais variants ir piemērots ēkām, kur nav augstas siltumizolācijas prasības, piemēram, vasarnīcām vai dārza mājām;
  • Uzlabotais variants ir standarta izvēle sērijveida mājām;
  • Energoefektīvais variants ir paredzēts tiem, kuri vēlas paaugstināt komfortu

Konsultējoties ar speciālistiem un izvērtējot savas prasības, varēsiet piemeklēt savām vajadzībām labāko variantu.

Koka logi

Lai arī plastmasas logi svin savu uzvaras gājienu, tomēr aizmirsti nav arī koka logi. Tie ir skaisti un lieliski iekļaujas dažāda stila arhitektūrā. Koka logi ir izturīgi, eleganti, moderni un ilgtspējīgi.

Izvēloties koka logus, jāizvērtē vajadzīgais rāmja biezums, stikla pakešu biezums, kā arī rāmja krāsa.

Alumīnija logi

Šāda tipa logi ir izcili piemēroti ofisa ēkām, taču tiek izmantoti arī privātmājām. Arī alumīnija logi ir ilgmūžīgi, izturīgi, kā arī ugunsdroši un noturīgi pret ārējās vides ietekmi. Lai arī šādu logu dizains ir lakonisks, tomēr tam ir pieejams plašs toņu klāsts.

Ja pienācis laiks izvēlēties logus savam mājoklim, ieskatieties labologuagentura.lv, kur atradīsiet plašu dažādu logu piedāvājumu. Zinošie uzņēmuma speciālisti palīdzēs piemeklēt labāko variantu.

Izvēloties logus labologuagentura.lv, saņemsiet 5 gadu garantiju, kā arī tehnoloģiski pareizu to uzstādīšanu. Uzņēmums piedāvā arī durvis, palodzes, garāžas, vārtus un citus elementus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.