Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties “”Āriņu” slēpojumā” Daukstu pagastā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Svētdien, 26.februārī, Daukstu pagastā norisināsies ““Āriņu” slēpojums 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mūsu slēpojums ir par ģimenēm, par kopā būšanu un kopīgu brīvā laika pavadīšanu pie dabas slēpojot. Ja vēl domājat, ko darīt šajā dienā, brauciet!” aicina “Āriņu slēpojuma” viena no organizatorēm Līga Ende-Griķe.

Viņa stāsta, ka ir izveidotas “Mammadaba” un “Papsdaba” distances mammai, tētim, vecvecākiem, kā arī pašiem mazākajiem, sākot no 2 gadu vecuma. Šogad būs atsevišķa distance Latvijā zināmiem sportistiem “Kā māku – tā maucu”. “Ja esi vingrotājs, skrējējs, lēcējs vai daiļslidotājs, varbūt esi bobslejists vai kamaniņu braucējs, šķēpa metējs vai airētājs, volejbolists vai basketbolists, piedalies! Ja neesi slēpojis, nav slēpju, bet vēlies piedalīties, inventāru nodrošināsim. Piedalies! Esi kopā ar mums! Pie mums ir siltas telpas, kur sasildīties sacensību laikā, ugunskurs, tēja un pusdienu zupa,” stāsta L.Ende-Griķe.

Pasākumu vadīs Jēkabs Nākums. Sacensības notiks Daukstu pagasta “Āriņos” (6 kilometri no Gulbenes). Sacensību starts – pulksten 11.00. Dalības maksa – ziedojums. Pieteikšanās un informācija pa e-pastu “arinuslepojums@gmail.com” vai pa tālruni 27430303.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mūsu slēpojums nav iedomājams bez mūsu atbalstītājiem, kuriem katru gadu esam ļoti pateicīgi par balviņu sagatavošanu mūsu dalībniekiem. Sacensību noslēgumā – vērtīgu atbalstītāju balvu izloze, lai ikvienam būtu iespēja tikt pie balviņas,” norāda L.Ende-Griķe.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.