Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Galda tenisa kluba “Gulbene” komanda izcīna zelta medaļas komandu čempionātā galda tenisā Tautas līgā

Foto: no GTK “Gulbene” arhīva.

2020.gadā galda tenisa klubs (GTK) “Gulbene” Latvijas Galda tenisa federācijas (LGTF) rīkotajā komandu čempionātā startēja tikai ar vienu komandu un izcīnīja sudraba medaļas 3.līgā. Šajā sezonā GTK “Gulbene” piedalījās jau ar divām komandām. Pēc katras komandas labāko trīs spēlētāju reitinga kopsummas GTK “Gulbene” 1.komanda tika iedalīta 2.līgā, bet GTK “Gulbene” 2. komanda tika iedalīta Tautas līgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

GTK “Gulbene” 1.komandas sastāvā startēja Rolands Tuls, Mārtiņš Ribakovs, Andris Neilands un Aigars Žvīgurs.

“2.līgā startēja astoņas komandas, kur katrai komandai bija jāaizvada divu apļu turnīrs. Lai varētu piedalīties finālsacensībās Salaspilī un rezultātā cīnīties par medaļām, bija jāierindojas vismaz 6.vietā. Visas sezonas gaitā mūsu komanda lieliski tika galā ar šo uzdevumu un rezultātā izcīnīja 3.vietu. Ceļā uz šo rezultātu tika gūtas 9 uzvaras un ciesti 5 zaudējumi. Jāņem vērā arī tas, ka mūsu komanda turnīru uzsāka kā 5. stiprākā 2.līgas komanda un beidza turnīru 3.vietā. Visas sezonas gaitā spēles notika Kuldīgā, Rīgā, Gulbenē un Rēzeknē. Finālsacensības Salaspilī bija jāaizvada pēc “play-off” sistēmas. Pirmajā kārtā tika gūta pārliecinoša uzvara pret Aizkraukles komandu ar rezultātu 4:1, un tas deva iespēju cīnīties par 2.līgas kausu un medaļām. Otrajā kārtā tikai pašā pēdējā spēlē tika piedzīvots ļoti sāpīgs zaudējums pret “T.S.S. Rīga” komandu ar rezultātu 3:4, un zaudētas cerības par zelta medaļām. Pēdējā spēlē par bronzas medaļām puišu noskaņojums jau bija pavisam bēdīgs, un rezultātā zaudējums ar rezultātu 0:4. Kopvērtējumā iegūta 4.vieta. Tagad puišiem ir laiks pārdomām un intensīviem treniņiem līdz nākamajiem startiem,” stāsta GTK “Gulbene” pārstāvis Agris Koris.

GTK “Gulbene” 2.komandas sastāvā startēja Ilmārs Kauliņš, Agris Koris, Jānis Gibala un Andris Gargurnis. Tautas līgā startēja 11 komandas, kur katrai komandai bija jāaizvada viena apļa turnīrs un jāspēlē katrai ar katru. Lai varētu piedalīties finālsacensībās Salaspilī un rezultātā cīnīties par medaļām, bija jāierindojas vismaz 8.vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Visas sezonas gaitā mūsu komanda lieliski tika galā ar šo uzdevumu un rezultātā izcīnīja 1.vietu Tautas līgā. Ceļā uz šo rezultātu tika gūtas 9 uzvaras un ciests tikai 1 zaudējums. Jāņem vērā arī tas, ka mūsu komanda turnīru uzsāka kā 7. stiprākā Tautas līgas komanda un beidza turnīru 1.vietā. Visas sezonas gaitā spēles notika Kuldīgā, Rencēnos un Gulbenē. Gulbenē tika izspēlēta arī “play-off” pirmā kārta, kur mūsu komanda guva pārliecinošu uzvaru pret Ķekavas komandu GTK “Baltā vētra 1” ar rezultātu 4:1. Finālsacensības Salaspilī tāpat bija jāaizvada pēc tās pašas “play-off” sistēmas. Pirmajā kārtā tika gūta ļoti negaidīti pārliecinoša uzvara pret mums spēles ziņā visneērtāko komandu “Rēzeknes BJSS 2” ar rezultātu 4:0, un tas deva mums iespēju cīnīties jau par zelta medaļām. Finālspēlē mums bija jācīnās pret mājinieku komandu “SMASH”, kura regulāro turnīru pabeidza 3.vietā. Varbūt galarezultāts par to īsti neliecina, bet visas spēles izvērtās ļoti sīvas. Galarezultāts – 4:1 GTK “Gulbene” 2.komandas labā, izcīnīts Tautas līgas kauss un katram spēlētājam zelta medaļa. Liels paldies visiem mūsu komandas spēlētājiem par šo negaidīti augsto sportisko sasniegumu!” stāsta A.Koris.

Lai komanda varētu startēt šāda mēroga sacensībās, vienmēr ir nepieciešami atbalstītāji. “Šoreiz mēs izsakām lielu pateicību Gulbenes novada Sporta pārvaldei, SIA “Mežvalde AD” un SIA “Konto” par sniegto finansiālo atbalstu GTK “Gulbene”. Tāpat es saku ļoti lielu paldies visiem Gulbenes novada aktīvajiem galda tenisistiem, kuri lieliski popularizē Gulbenes novada vārdu lielajā galda tenisistu saimē,” saka A.Koris.

Foto: no GTK “Gulbene” arhīva.

Šobrīd Gulbenes, Alūksnes, Balvu, Madonas, Smiltenes, Rēzeknes un citu novadu galda tenisisti turpina aktīvu treniņu procesu un katru pirmdienu un trešdienu ļoti kuplā skaitā tiekas Staru sporta zālē.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.