Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē būs “Dūža” zoles turnīrs

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

27.novembrī pulksten 10.00 Gulbenē notiks “Dūža” zoles balvas izcīņa (formāts 20/1). Sacensības notiks Gulbenē, Brīvības ielā 22.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs aicinām Latvijas “zolmaņus” – labākos. Būsim atklāti – cik atbrauks, to mēs nezinām, un kādā līmenī. Zoles mači ir paputējuši. Man ir pazīstami “zolmaņi” apkārtnē: Jēkabpilī, Līvānos, Viļānos, Alūksnē, Balvos, Madonā, Kalsnavā, Smiltenē, Valmierā. Mēs gribam savākt viņus, atgriezties pie mačiem, jo tagad tie te kādu laiku nav bijuši. Tomēr vairāk nekā 20 gadus mači šeit tika rīkoti, mums mazāk par 30 cilvēkiem nebija. Pie mums brauca arī lielmeistari – tas ir lielākais, kas Latvijā var būt. Tad ir meistars. Mums ir viens meistarkandidāts Gulbenē – Ilmārs Stojašs. Lai pie tā tiktu, ir nopietni jāspēlē. Kāršu spēle ir tāda – tu vari būt čempions, bet, ja kārts nenāk, tad nekā. Tā ir tāda veiksme. Tikpat labi vari visu dienu nosēdēt un nekā. Turnīram meklējām datumu, kad citur sacensības nenotiek. Ir tikai vieni mači Rīgā. Ja viss normāli, turnīrā varētu būt ap 30 cilvēkiem un vairāk,” stāsta viens no sacensību organizatoriem Arnis Martusevičs.

Zoles sacensībās ir dažādi apbalvojumi un balvas. Pirmie trīs saņems medaļas, diplomus, pirmie seši saņems arī balvas. “Beigās savelkam visas vietas no pirmās līdz pēdējai. Vēl dodam balvas 13., 21. un pēdējai vietai. Pēdējās vietas ieguvējam konstanti dodam jaunu zoles kāršu komplektu ar teicienu: mācies spēlēt! Ja ir sievietes, viņām ir atsevišķas balvas, bet spēlē ar visiem kopā,” saka Arnis.

Sīkāka informācija pa tālruni 29274268 (Arnis), kā arī mājaslapā “zolei.lv”.

– Pārsla Konrāde

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.